Binance, Güney Kore Merkezli Kripto Para Borsası GOPAX’ın Çoğunluk Hissesini Satın Aldı

Kripto Para Borsası GOPAX
Kripto Para Borsası GOPAX
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para borsası Binance, Güney Kore merkezli kripto para borsası GOPAX’ın çoğunluk hissesini satın aldı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, küresel olarak genişlemeye devam ediyor. Şirket, farklı bölgelerden onlarca ülkeye yatırım yaparak tüm dikkatleri üzerine çekti.

Küresel şirket Binance kısa süre önce Güney Kore merkezli kripto para borsası GOPAX’ın çoğunluk hissesini satın aldı.

Binance Başka Bir Kripto Para Borsası Aldı

Kripto para denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden biri olan Binance, Güney Kore merkezli kripto para borsası GOPAX’ta hisse satın aldı. Bu satın alma ile Binance, borsanın çoğunu devraldı.

Binance Operasyon Direktörü Yibo Ling’e göre, Kasım ayında yaşanan sıkıntılar nedeniyle bazı işletmelerden çekilen GOPAX tarafından bir hamle yaşandı. Binance, sorunlu kripto para borsasında çoğunluk hissesini satın aldı ve yeniden açtı.

Satın alma işlemi, Industry Recovery Initiative tarafından finanse edildi. Şirket, satın alma koşulları hakkında bilgi vermedi.

GOPAX’ın ana şirketi Streami, iflas etmiş Genesis’in en büyük alacaklılarından biri olarak seçildi. Bu durum sanal para borsalarının faaliyetine de yansıdı. Binance, GOPAX’ın çalışmaya devam edebilmesi için fonları taşımayı planlıyor.

İlginizi çekebilir: Amerikan yatırım bankası JPMorgan, Kurumsal Şirketlerin Kripto Paralara Şüpheyle Yaklaştığını Belirtti

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir