BlockFi, İflas Mahkemesi Kararının Ardından Yeniden Yapılanma Planı Beyanlarını Geri Çekti

BlockFi, İflas Mahkemesi Kararının Ardından Yeniden Yapılanma Planı Beyanlarını Geri Çekti
BlockFi, İflas Mahkemesi Kararının Ardından Yeniden Yapılanma Planı Beyanlarını Geri Çekti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BlockFi tarafından kripto para piyasasında yankı uyandıran bir gelişme yaşandı. Şirket, bir iflas mahkemesi kararının ardından yeniden yapılandırma planı beyanını geri çekti.

Açık bir mektupta BlockFi, iflas kurtarma planları hakkındaki açıklamalarının göz ardı edilmesi gerektiğini söyledi. Gelişme, BlockFi ile teminatsız alacaklıları arasında devam eden gerilimi vurguluyor.

İflas Mahkemesi Kararının Açıklanmasının Ardından Yeniden Yapılandırma Planını Geri Çekti

Firma, birkaç gün önce yeniden yapılanma planını mahkemeye sundu. Açık bir mektupta şirket, iflas planından herhangi bir şekilde bahsetmenin göz ardı edilmesi gerektiğini söyledi.

New Jersey Bölge İflas Mahkemesi’nin emriyle yayınlanan bir düzeltme mektubunda, kripto para birimi finansörünün “13 Mayıs 2023 tarihinde erkenden mahkemeye, web sitesine ve Twitter hesabına birkaç açıklama gönderdiği” belirtildi.

Mektupta yer alan bir ifade şöyle:

“Bu tür beyanları yayınlamak ve dağıtmak için yetkilendirilinceye kadar, bu iletişimleri görmezden gelmenizi öneririz.”

Mahkeme belgeleri, BlockFi ile kripto para kredi verenin geçen Kasım ayında iflas başvurusunda bulunmasının ardından kurulan Teminatsız Alacaklılar Komitesi arasında devam eden bir anlaşmazlığı ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir: Bitcoin Pizza Günü Kutlu Olsun!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir