Bored Ape Yatch Club’ın Yaratıcısı Olan Yuga Labs, Yeni NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Bored Ape Yatch Club'ın Yaratıcısı Olan Yuga Labs, Yeni NFT Koleksiyonunu Duyurdu
Bored Ape Yatch Club'ın Yaratıcısı Olan Yuga Labs, Yeni NFT Koleksiyonunu Duyurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bored Ape Yatch Club NFT koleksiyonu dünya genelinde büyük ses getirmişti. Bu koleksiyonun arkasındaki isim olan Yuga Labs, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Aktarılan bilgilere göre yeni koleksiyon Bitcoin tabanlı olacak. Ayrıca 300 farklı eşsiz parçadan meydana gelecek. Bu gelişme, NFT yatırımcılarında heyecan yarattı. Bireysel ve kurumsal pek çok yatırımcı yeni koleksiyona dair araştırmalara koyuldu.

Bitcoin Tabanlı TwelveFlod Duyuruldu

NFT sektörünün öncülerinden Yuga Labs, welveFold‘un lansmanını duyurdu. Bahsi geçen koleksiyon, Bitcoin Blockchain satoshi’lerine yazılan 300 üretken sanat eserinden oluşuyor.

Yapılan açıklamalara göre NFT‘ler, dijital eserler olarak da adlandırılan yazıtlar olarak depolanacak. Ek olarak sıralı NFT’lerdeki son artış üzerine inşa edilen Sıralı Teori protokolü kullanılacak.

Bu koleksiyon, Bitcoin Blockchain’inin satoshi’leri üzerine yazılmış olup 300 eşsiz sanat eserinden meydana geliyor.

Dijital eser olarak da bilinen yazıtlar, bir dosyanın, Bitcoin’in bireysel olarak tanımlanabilir en küçük birimi olan Satoshi adı verilen bitcoin birimlerine yazılmasıyla oluşturuldu.

İşlem, bir sıra teorisi protokolü tarafından etkinleştiriliriyor ve bu tür NFT’ler basitçe ‘sıralı’ adını kullanır. Sıra sayıları popüler oldu çünkü Bitcoin blok zinciri yükseltmesi, bireysel işlemlerde veri depolamayı daha ucuz hale getirdi.

İlginizi çekebilir: Solana (SOL), Ağ Kesintileri ve Aksaklıkları ile Boğuşuyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir