Celsius Varlıklarına Talip Olan Şirketler Arasında Binance ve Galaxy Digital de Var

Celsius Varlıklarına Talip Olan Şirketler Arasında Binance ve Galaxy Digital de Var
Celsius Varlıklarına Talip Olan Şirketler Arasında Binance ve Galaxy Digital de Var
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tiffany Fong tarafından sağlanan bilgilere göre Binance ve Galaxy Digital, Celsius’tan varlık talep eden beş şirket arasında yer alıyor.

Kripto para piyasasındaki en önemli olaylardan biri olarak sıralanan Celsius’un iflası, hukuki sürecin uzun süredir devam ettiğini gösteriyor.

Binance ve Galaxy Digital, Celsius Varlıklarıyla İlgileniyor

İflas eden şirket uzun süredir bir çözüm bulmaya çalışıyor ve Celsius’un varlıklarının akıbeti de ilginç bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

Kripto blog yazarı Tiffany Fong, iflas eden şirketin varlıklarının Binance ve Galaxy Digital gibi ünlü isimler altında talep edildiğini iddia etti. Binance ve Galaxy Digital, Celsius varlıklarına iliştirildi

Celsius, yasal süreç ve varlıkların satışının durumu ile gündemdeki yerini koruyor. Kripto para yazarı Tiffany Fong tarafından sızdırılan bilgilere göre, aralarında Binane, Bank To The Future ve Galaxy Digital’in de bulunduğu beş büyük şirket, Celsius varlıklarını talep ediyor.

Celsius gelişiminin bir savunucusu olan ve SBF ile yaptığı röportajla ünlü olan Fong, 20 Aralık’ta aldığı iddia edilen bilgileri sızdırdı. Fong, bir gönderide, ihale sürecini aksatmamak için bu bilgiyi yayınlamak için acelesi olmadığını açıkladı.

Fong ayrıca müşteri iadelerini de düşündüğü için Aralık ayından beri beklediğini vurguladı. İflas eden kripto kuruluşunun varlıklarını talep ettiği iddia edilen şirketler şu şekilde:

  • Binance
  • Galaxy Digital
  • Bank To The Future
  • Cumberland DRW
  • NovaWulf

İlginizi çekebilir: Celsius, Alacaklılara Yeniden Yapılandırma Önerisinde Bulundu

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir