Charles Hoskinson, Medya Kuruluşu CNN’i Satın Alacağı Yönündeki İddialara Açık Kapı Bıraktı

Charles Hoskinson, Medya Kuruluşu CNN'i Satın Alacağı Yönündeki İddialara Açık Kapı Bıraktı
Charles Hoskinson, Medya Kuruluşu CNN'i Satın Alacağı Yönündeki İddialara Açık Kapı Bıraktı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En popüler kripto para birimlerinden biri olan Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, köklü medya şirketi CNN’i satın almaya çalıştığı yönündeki iddialar üzerine sürpriz bir cevap verdi.

Kripto para birimlerinin amansız yükselişiyle, dijital varlıklar geleneksel finansın içine çekildi. “Majörler” olarak adlandırılan piyasa değerine göre en güçlü kripto para birimleri, geleneksel finans araçlarıyla karşılaştırılabilir sermaye kazançları gördü.

Piyasa değeri açısından en değerli dijital varlıklardan biri olan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, tanıklığı ve geleneksel finans yaklaşımıyla sık sık gündemdeki yerini koruyor.

Ayrıca Hoskinson Twitter’ı oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Bir Twitter kullanıcısı, başarılı geliştiriciye “CNN’i satın alacak mısınız?” diye sordu.

Cardano Kurucusu Hoskinson, CNN İddiası Hakkında Konuştu

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, sosyal medya platformu Twitter’da sorulan bir soruya sürpriz bir yanıt verdi.

Twitter kullanıcısı Ross Calvin, Hoskinson’ın popüler medya şirketi CNN’i satın almak için ortak girişim kurduğunu iddia etti. Calvin bu iddiayı sosyal medya platformu Twitter’da yaptı.

Calvin, twitter gönderisinde “Hoskinson, CNN’i satın almak için ortak girişim kuruyor” ifadesine yer verdi. Ek olarak ünlü milyarder Elon Musk‘a şirketle bir ilişkisi olup olmadığını da sordu.

Calvin’in bu paylaşımına cevap veren Cardano kurucusu, söz konusu iddia hakkında “doğrulayamam veya reddedemem” şeklinde bir açıklamada bulundu.

İlginizi çekebilir: DZ Bank, Dijital Varlık Yönetimini Hizmetlerine Eklemek İçin Metaco ile Ortaklık Kurdu

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir