Çok Sayıda Yeni Proje Yatırımcısıyla Buluşuyor

Çok Sayıda Yeni Proje Yatırımcısıyla Buluşuyor
Çok Sayıda Yeni Proje Yatırımcısıyla Buluşuyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para birimi endüstrisi son 2021 sonundan beri ayı piyasasından çıkamadı. Bu dönemde birçok yeni proje yatırımcıların karşısına çıktı.

Pitchbook’un 2023 1. Çeyrek Kripto Raporuna göre, kripto şirketleri 353 yatırım turunda 2,6 milyar doları başarıyla topladı.

Piyasa her ne kadar ayı sezonunun etkisi altında kalsa da endüstrinin ivmesi azalmadı ve kripto para birimi topluluğu bu konuda heyecanlı denebilir. Ancak son zamanlarda dikkatler yapay zeka ve Web3‘e odaklanan projelere odaklandı.

Launchpad XYZ ve AiDoge, yatırımcıların satış öncesi etkinlikler için ilgi gösterdiği kripto para projeleri arasında öne çıkıyor.

Launchpad XYZ nedir?

Launchpad XYZ, kullanıcıların dağıtılmış Web3 tabanlı ürünlere ve uygulamalara erişmesini sağlamak için tasarlanmış bir platform olarak konumlandırılmıştır.

Bugün çokça bahsettiğimiz Web3 ekosistemi aslında birçok kullanıcı için karmaşık veya göz korkutucu olabiliyor.

Launchpad XYZ projesi, Web3 dünyasına girmek isteyen ancak cesareti olmayan kullanıcılara yöneliktir. Launchpad’i satın alarak

Katılım sürecini basitleştirmek için proje ekibi, kullanıcıların yalnızca telefon numaralarını veya e-posta adreslerini girerek Web3 cüzdanlarını kullanmaya başlamalarına izin verecek.

Ön satış etkinliği sırasında Launchpad XYZ’yi satın alan yatırımcılar, platformun lansmanında kullanıma sunulacak olan token değişimi, servet yönetimi ve merkezi olmayan uygulamalar gibi özelliklerden yararlanabilecekler.

AIDoge‘de yapay zeka odaklı meme token’lardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Popülerliği de her geçen gün artıyor.

İlginizi çekebilir: Fintoch, 31,6 Milyon Dolarlık Bir Vurgunla Yatırımcılarını Mağdur Etti

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir