Kripto Kredi Şirketi Vauld, Şubat Ayının Sonuna Kadar Alacaklı Koruması Aldı

Kripto Kredi Şirketi Vauld, Şubat Ayının Sonuna Kadar Alacaklı Koruması Aldı
Kripto Kredi Şirketi Vauld, Şubat Ayının Sonuna Kadar Alacaklı Koruması Aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İflasın eşiğine gelen bir kripto para kredi şirketi olan Vault, Şubat ayının sonuna kadar iflas koruması aldı. Kripto para piyasasında geçen yıl yaşanan düşüş nedeniyle birçok şirket iflas etti.

Bu şirketlerden biride kripto kredi şirketi olan Vault’du. Vault, Temmuz ayında müşteri istemeyi bıraktı ve o zamandan beri rakip Nexo ile potansiyel bir satın alma hakkında görüşmeler yapıyor.

Şirket, Şubat Ayına Kadar Alacaklı Koruması Aldı

Singapur Yüksek Mahkemesi başlangıçta üç ay boyunca iflas koruması verdi. Şirket, yeniden yapılanma çalışmalarına devam ederken, başlangıçta Şubat ayına kadar verilen sürenin Nisan 2023’e kadar uzatılmasını istedi.

Asya merkezli kripto para şirketi Vault, talep edilenden daha kısa bir gecikmeyle de olsa alacaklılarından bir yasal koruma daha aldı.

The Block’a konuyla ilgili doğrudan bilgiye sahip iki kaynak şirketin mali sıkıntılarını hafifletme seçeneklerini değerlendirmek için 28 Şubat‘a kadar zamanı olduğunu söyledi.

Şirketin mevcut alacaklı koruması 20 Ocak’ta sona eriyor. Kaynaklara göre, son uzatma kararı bugün Singapur Yüksek Mahkemesi’ndeki duruşmada Yargıç Aedit Abdullah’ın huzurunda verildi. Vault’un alacaklılarla nihai bir uzatma konusunda anlaşmaya varıp varamayacağı belirsizliğini koruyor.

İlginizi çekebilir: Jamie Dimon, Bitcoin için Ponzi Benzetmesi Yaptı!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir