NOWPayments, Faturalandırma Sistemine SHIB İle Ödeme Yöntemini Entegre Etti

Netflix ve Spotify'ın da aralarında olduğu yinelenen faturalandırma sistemine popüler meme token'lardan SHIB'de entegre edildi.

NOWPayments, Faturalandırma Sistemine SHIB İle Ödeme Yöntemini Entegre Etti
NOWPayments, Faturalandırma Sistemine SHIB İle Ödeme Yöntemini Entegre Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NOWPayments, ödeme alma sistemlerinin arasına yeni bir ödeme biçimi olarak SHIB ile ödeme yöntemini entegre ederek, aralarında Netflix ve Spotify’ın da olduğu yinelenen faturalandırma sistemlerine destek sağladı.

Son zamanlarda, geleneksel hayatımızla kripto para birimlerinin bütünleşmesi giderek artmaktadır. Birçok ticaret uygulaması kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı.

Bununla birlikte, kripto para ödemelerinin kullanımına alan ülkelerin her biri kendi ölçeğinde izin vermekte olsa da, ülkelerin kripto paralar ile işlem yapma konusunda henüz tamamen hazır olmadıkları da bir gerçek. Şirketler ve kuruluşlar kripto para birimlerini kullanarak ödemeler yapma yollarını aramaktadırlar.

Blockchain teknolojisine olan ilginin arttığı günümüzde, çeşitli ülkelerin kripto para birimlerini bir ödeme aracı olarak kabul etmesi bekleniyor. Bununla birlikte, NOWPayments platformu da aralarında Netflix ve Spotify’ın da bulunduğu fatura ödemelerine SHIB entegrasyonu eklemiş durumda.

NOWPayments,Fatura Ödemelerini SHIB ile Birleştiriyor

NOWPayments, Shiba entegrasyonunun ödeme ağ geçitlerine sunulmasını sağladı. Şirketler, abonelik hizmetlerini sunarken, ödemelerinin yapılması için Shiba (SHIB) kullanabilecekler.

Abonelik ücretlerinin kripto para birimleriyle ödenmesi için yenilenen saklama ve ödeme hizmetleri kullanılabiliyor. Ayrıca, Shiba ile ödeme yapılabilecek olması da dikkat çekiyor. Shiba ödemeleri, spor araç satın alımları ve metaverse geliştirmeleriyle öne çıkıyor. Son olarak, abonelik hizmet bedellerinin de kullanılması, projeye güven kazandırıyor.

Kripto yatırımcıları, işletmelerin Shiba’yı mümkün olan en hızlı şekilde entegre ederek, daha çok kullanıcıya ve daha çok faydaya ulaşmasını bekliyor.

İlginizi çekebilir: Orta Amerika Ülkesi El Salvador, Çocuklara Bitcoin’i Öğretiyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir