Popüler Kripto Borsası Coinbase, Cüzdanına Mesajlaşma Özelliği Eklediğini Duyurdu

Popüler Kripto Borsası Coinbase, Cüzdanına Mesajlaşma Özelliği Eklediğini Duyurdu
Popüler Kripto Borsası Coinbase, Cüzdanına Mesajlaşma Özelliği Eklediğini Duyurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, yeni bir özellikle kullanıcıların karşısına çıktı. Başarılı şirket, cüzdanına mesajlaşma özelliğini eklediğini aktardı.

Popüler borsa SEC ile yoğunlaşan bir davanın içerisindeydi. Davaya dair gelişmeler devam ederken şirketten yeni bir duyuru geldi. Kripto borsası Coinbase, cüzdanına mesajlaşma işlevi eklediğini bildirdi.

Coinbase, cüzdanına yeni özellikler eklemeye devam ediyor

Coinbase, XMTP ile çalışarak cüzdanına merkezi olmayan mesajlaşma eklediğini duyurdu. Bu yeni mesajlaşma sistemi, uçtan uca şifreleme sunar ve mesajları XMTP ağı üzerinden güvenli bir şekilde depoluyor.

En büyük kripto borsalarından biri olarak nitelendirilen Coinbase, şifreli bir mesajlaşma mekanizmasını cüzdan ürünlerine entegre etmek için XMTP projesiyle birlikte çalıştı.

Coinbase cüzdanının mesajlaşma özelliği, kripto para birimi kullanıcılarının Ethereum Layer 1 ve Layer 2 hesapları arasında güvenli bir iletişim kanalı kurmalarına olanak tanıyor.

Kullanıcılar, Lens profilleri tarafından sağlanan cb.id, Ethereum ad hizmetleri ve şifrelenmiş etki alanlarını kullanarak kimlik doğrulaması yapabilir.

XMTP’nin tasarımı, onu blockchain hesaplarıyla ilgili herhangi bir kimlik çözümüyle uyumlu hale getiriyor ve blockchain düzeyinde herhangi bir değişiklik gerektirmiyor.

Coinbase kullanıcılarının cüzdan bağlantılı mesajları, Lens Protokolü’ne ve XMTP ile entegre diğer merkezi olmayan sosyal medya uygulamalarına taşınabilir.

Bu entegrasyon sayesinde, konuşmalar farklı platformlarda sorunsuz bir şekilde devam ederek kullanıcılara daha esnek bir hizmet deneyimi sunar.

İlginizi çekebilir: Popüler Memetoken Shiba Inu’da Son Durum!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir