SBI Japan, Web3 Çalışmaları İçin Ripple ile İşini Güçlendirmeyi Hedefliyor

SBI Japan, Web3 Çalışmaları İçin Ripple ile İşini Güçlendirmeyi Hedefliyor
SBI Japan, Web3 Çalışmaları İçin Ripple ile İşini Güçlendirmeyi Hedefliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Japonya’nın önde gelen finans şirketlerinden biri olan SBI Japan, Web3 araştırması için Ripple ile işini güçlendirmek istiyor.

Popüler kripto para projelerinden Ripple, son zamanlarda yaptığı atılımlarla adından sıkça söz ettirmeye başladı.

SBI Japan, hem kripto para endüstrisinde hem de Web3 hizmetlerinde yeni hareketler olduğuna dikkat çekti.

SBI Japan, Web3’e olan bağlılığını artırmayı hedefliyor

Popüler kripto projesi Ripple’ın ana ortaklarından biri olan SBI Japan, Web3’e olan bağlılığını artırmayı hedefliyor. İki taraf, hareketin Web3 ve Ripple aracılığıyla kripto para birimi alanında daha fazla kurumsal müşteri çekmeyi amaçladığını söyledi.

Web3 teknolojileri özellikle 2021 yılından sonra dikkat çekmeye başladı. Kurumsal isimlerin önemli bir kısmı artık yatırımlarını bu teknoloji etrafında şekillendiriyor.

Web3 hizmetini “finansal olmayan bir iş” olarak nitelendiren şirket, müşteri tabanını ve satışlarını genişletmek için Web3 alanındaki faaliyetlerine hız vereceğini vurguladı. SBI Japonya geçen yıldan daha zayıf

SBI Japonya, yakın tarihli bir raporla kripto yatırımcılarını şaşırttı. Rapora göre, şirketin Nisan 2022’den Mart 2023’e kadar kriptoyla ilgili hizmetlerinden elde ettiği gelir 30,3 milyar yen oldu. Bu, geçen yılki 55,1 milyar Yen’den %45’lik bir düşüşü temsil ediyor.

2022’den beri kripto para alanında güç kaybeden SBI Japan, çeşitli alanlarda yeni hamlelerle durumun toparlanacağını söyledi.

Özellikle Web3 alanında Ripple ile iş birliği yapmak isteyen SBI Japan, Ripple ekosistemi içerisinde dikkatleri üzerine çekti. Japon kripto para birimi topluluğunun çoğu, etkinlikle ilgili gelişmeleri takip etti.

İlginizi çekebilir: Animoca Brands 3,4 Milyar Dolarlık Varlık Açıkladı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir