SHIB Yatırımcıları, Shibarium’daki Blokzinciri Sorunlarından Dolayı Paniğe Kapıldı

SHIB Yatırımcıları, Shibarium'daki Blokzinciri Sorunlarından Dolayı Paniğe Kapıldı
SHIB Yatırımcıları, Shibarium'daki Blokzinciri Sorunlarından Dolayı Paniğe Kapıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün SHIB yakım etkinliklerinin devam ettiğini belirtmiştik. Bu durum yatırımcıları bir hayli sevindirmişti. Ancak yaşanan son gelişmeler biraz panik havası yarattı.

Shibarium blokzinciri sorunları SHIB token için tehlike çanlarının çalmasına neden oldu. Dolayısıyla SHIB %10 değer kaybı yaşadı.

Proje, herkesin bildiği üzere kripto dünyasında ciddi bir yatırımcı kitlesine sahip. Coine dair gelişmeler peş peşe gelmeye başladı.

Geçen hafta Shibarium blokzinciri katman-2 ağı için beta sürümü yayınlandı. Lansman adeta bir coşku yarattı. Doğal olarak SHIB yatırımcılarının heyecanı arttı.

Fakat bu sabah beklenmedik bir durum meydana geldi. SHIB’in Discord kanalındaki bir konuşma, tüm dikkatleri üzerine topladı. Kanaldaki yetkili bir üyenin endişe uyandıran düşüncelerini dile getirmesi adeta ortalığı karıştırdı.

Discord Kanalındaki Yetkili, Endişe Yarattı

Discord kanalından Steve’in endişe havası yaratan görüşleri şöyleydi:

“Zincir Kimliği, herhangi bir Blockchain geliştiricisinin bir Blockchain dağıtırken temel aldığı şeydir. Zinciriniz düzgün çalışmadığından ve zincirinizle etkileşime girmeye çalışan herkes bunun yerine diğer zincirle etkileşime gireceğinden, zaten var olan bir kimliği kullanmak anlamsızdır. Neden shibarium test ağı rinia testnet genesis dosyasını almış gibi görünüyor?”

Bahsi geçen söylemler topluluğun kafasını bir hayli karıştırdı. Ardından SHIB token %10 değer kaybı yaşadı.

İlginizi çekebilir: Stablecoin Sorunları BTC Paritesine Olan Eğilimi Artırdı

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir