Telefonica, Türkiye ve Suriye’ye yönelik aramaların ve SMS’lerin ücretsiz olacağını açıkladı

Telefonica, Türkiye ve Suriye’ye yönelik aramaların ve SMS’lerin ücretsiz olacağını açıkladı
Telefonica, Türkiye ve Suriye’ye yönelik aramaların ve SMS’lerin ücretsiz olacağını açıkladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Telefonica ve şirketleri, Almanya’dan Türkiye ve Suriye’ye 10 gün boyunca ücretsiz arama ve SMS sunacağını duyurdu.

Almanya merkezli küresel telekomünikasyon şirketi Telefonica, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illeri de etkileyen iki büyük depremin ardından destek sözü verdi.

Şirket, iç hizmeti kapsamında Almanya’dan Türkiye ve Suriye’ye ücretsiz arama ve SMS’leri duyurdu. Aktarılan bilgilere göre Telefonica bu desteği 17 Şubat’a kadar sürdürecek.

”Her Katkı Önemlidir”

Kahramanmaraş’ı vuran depremin çevre illerde de hissedilmesinin ardından küresel çapta bir yardım ve destek seferberliği başladı.

Depremin ardından Türkiye’ye başsağlığı dileyen Telefonica, Türkiye’ye destek vereceğini de duyurdu. Telefónica ve alt markaları O2, O2 Business, Blue, AY YILDIZ ve Ortel Mobile Türkiye ve Suriye’ye ücretsiz hizmet verecek.

Bu firmalar Almanya’dan Türkiye’ye arama ve SMS ücreti almıyor. Şirket, bu desteğin 10 gün süreceğini açıkladı.

Şirket, iletişimin önemi hakkında şunları söyledi: “Bu, insanların aileleri, arkadaşları ve sevdikleriyle bağlantılarını sürdürmelerine yardımcı olmakla ilgili.”

Telefónica CEO’su Markus Haas, aldığı görüntülerin kendisini rahatsız ettiğini açıkladı. Ayrıca Haas, deprem bölgelerine katkıda bulunabilmenin önemli olduğunu söyledi.

Haas ayrıca şu ifadeleri ekledi:

“Deprem felaketi karşısında derin bir şok yaşıyorum. O2 Telefonica ve AY YILDIZ’daki ekiplerimizin yardım etme istekliliği ve desteği beni daha da etkiledi. Bağışlar, yardım çalışmaları ya da umut ve güven veren çağrılar ve mesajlar… Her katkı önemlidir. İhtiyaç sahibi insanlar için hep birlikte yakın durmaya devam edelim”

İlginizi çekebilir: Kripto Endüstrisi, Türkiye’de Meydana Gelen Büyük Deprem İçin Desteklerini İletti

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir