Aave (AAVE) Yorum – 2023

Aave (AAVE) Yorum - 2023
Aave (AAVE) Yorum - 2023
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aave (AAVE) yorumlarına baktığımızda geçmişten günümüze efsanevi işler yaptığını net bir şekilde anlıyoruz. Piyasaya çıkışından bu yana birçok kripto para uzmanının yorumlarına konu olmuş ve pek çoğundan takdir toplamış bir kripto para birimidir Aave. 50. sıradaki yerini koruyan kripto para birimi ülkemizde de birçok uzmanın konusu olmaya devam etmektedir.

Analizlere baktığımızda 2023 yılında birçok uzmanın AAVE için olumlu yorum yaptığını görmekteyiz. Şu sıralar, ATH’sinden çok uzakta olan kripto para birimi, en düşük seviyesinin de oldukça üstünde olduğundan dolayı kripto para tutkunlarının merakla takip ettiği bir birimdir. Kripto piyasalarında 2023 yılında büyük kazançlar getirmiş olmasa dahi çok fazla sayıda cüzdanda yer bulmaya devam etmektedir.

Aave (AAVE) Geleceği

Uzmanlar AAVE’nin geleceğinden oldukça ümitli. Kripto para borsalarının birçoğunda ve en büyük borsalarda listelenmiş olması, gelişmiş teknolojisi, geliştirici takımı ve sosyal medya ayağıyla gerçekten de kripto paralar arasında makul bir yerde olmadığını ve daha üst sıralarda olacağını görebiliyoruz.

AAVE geçmişten günümüze kadar birçok kripto ticaretçisine oldukça yüklü miktarlarda kazanç sağlatmıştır ve 2023 yılında sürpriz çıkışlar yakalaması uzmanlar tarafından beklenmektedir. Özellikle Ethereum gibi Bitcoin’den sonra gelen en iyi kripto para birimlerinden biri olma hedefinden dolayı AAVE çok sayıda balinanın da cüzdanında yer almaktadır.

Aave (AAVE) Nedir?

2017 yılında işleme açılan Aave İlk zamanlarda ETHLend olarak biliniyordu; ancak 2018’in sonlarında yeniden markalaşma sayesinde isim değişikliğine gidildi ve simgesiyle aynı ismi aldı. Fince “hayalet” anlamına gelen Aave, bir bor alma ve verme protokolüdür. Aave merkeziyetsiz bir finans anlayışına sahiptir. Aave’yi farklı kılan en ince detay ise, yönetişim özelliğiyle yapılacak tüm güncellemelerde kullanıcılarına oylama hakkı tanıyor olmasıdır.

Bu bağlamda anlayacağımız ise kullanıcıların tamamının Aave üzerinde söz sahibi olmasıdır. Stani Kulechov tarafından geliştirilen protokol piyasaya çıktığında merkeziyetsiz finans ekosistemi henüz gelişmediğinden dolayı ETHLend’de beklentileri karşılayamamıştır. Ayrıca Aave, 2020 yılında kilitlenmiş varlıklar bazında en yüksek veriye sahip olmuştur.

İlginizi çekebilir: Alman Dwpbank, Yeni Platformda Bitcoin Ticareti Sunacak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir