Algoritmik Stablecoin DJED Artık 31,5 Milyon ADA Tarafından Destekleniyor

Algoritmik Stablecoin DJED Artık 31,5 Milyon ADA Tarafından Destekleniyor
Algoritmik Stablecoin DJED Artık 31,5 Milyon ADA Tarafından Destekleniyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano destekli algoritmik stablecoin Djed, yakın zamanda piyasaya sürülmüştü. Proje, benimsenmeyi artırmak adına önemli hamleler yapıyor. Aktarılan bilgilere göre rezerv oranı yüksek kaldığı için şu anda 31,5 milyondan fazla $ADA tokeni tarafından destekleniyor.

Djed Stablecoin Tanıtım Videosu

Djed’in resmi web sitesinden elde edilen verilere göre rezerv oranı şu anda %488 olarak biliniyor. 31,6 milyon $ADA, dolaşımdaki toplam 2,27 milyon $DJED token’ını destekliyor.

Projenin $SHEN rezerv token’ları şu anda 1,07 $ADA olarak fiyatlandırılıyor ve dolaşımda 23,69 milyon token arzı var. SHEN sahipleri, kısa-orta vadeli fiyat dalgalanmalarından da potansiyel olarak kâr edebilirler.

Djed, Cardano tarafından desteklenen, resmi olarak doğrulanmış algoritmik bir stablecoin’dir. Son zamanlarda çok konuşulan stablecoin Eylül 2021’de duyuruldu ve geçen hafta piyasaya sürüldü.

İlginizi çekebilir: Kripto Endüstrisinden Birçok Kurumsal İsim Türkiye’nin Acısını Paylaşıyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir