Aptos (APT) Yeni Bir ATH Gerçekleştirerek 13 Dolar Seviyesine Yükseldi

Aptos (APT) Yeni Bir ATH Gerçekleştirerek 13 Dolar Seviyesine Yükseldi
Aptos (APT) Yeni Bir ATH Gerçekleştirerek 13 Dolar Seviyesine Yükseldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aptos (APT) 13 dolara yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Bir Ethereum ölçekleme ve akıllı sözleşme platformu olan Aptos, geçen yılın sonlarında piyasaya sürüldüğünde büyük ilgi gördü.

250 milyon doların üzerinde yatırım yapılan proje, bir ekosistem oluşturmaya öncelik verdi. Aptos, kripto ayı piyasasının durgunluğunu tokenin kilidini açmak ve ağı sağlıklı bir şekilde geliştirmek için bir fırsat olarak gördü. 22 gün önce 3 dolar seviyesine kadar gerileyen APT fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 13 dolara çıktı.

Aptos (APT) Neden Yükseliyor?

Aptos (APT), lansmanından bu yana ekosistemini geliştirmeye sürekli olarak yatırım yaptı. Popüler kripto projeleri, blockchain geliştirme, NFT’ler, DApp’ler, akıllı sözleşmeler ve Web3 üzerindeki çalışmalarına devam etti.

Ethereum’un ölçeklendirme ve Tier 1 platformu, çabalarının karşılığını vermeye başlıyor. Solana (SOL), piyasaya sürüldüğünde büyük bir kripto para birimi kitlesi tarafından benimsendi.

Neredeyse tüm kripto para birimi endüstrisi, Solana için Ethereum katili terimini kullandı. Bu arada Aptos, Solana gibi hızla genişliyor ve büyüyor. Yeni Solana katili ve kripto para birimi öncüsü olarak anılan Aptos da çok kısa sürede kendi topluluğunu oluşturmayı başardı.

Proje sağlam adımlar attı ve bu adımların meyvelerini ATH ile alıyor. Arkasında güçlü bir topluluk ve her geçen gün büyüyen bir ekosistem bulunan bu proje, uzun vadede önemli bir yere sahip olma potansiyeline sahiptir.

APT Ne Kadar Yükselecek?

Akıllı Sözleşmeler ve Tier 1 projesi Aptos (APT), tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) oluşturarak öne çıktı. Son birkaç günün en popüler kripto para birimi olan APT, 13 dolara tırmandı.

Proje, yeni ATH’yi yaparak, fiyatını 13 $ aralığına çıkarmayı başardı. Önünde hiçbir engel olmayan APT, düzeltici yükselişini henüz tamamlamadı.

İlginizi çekebilir: DappRadar Verilerine Göre NFT Satışları 2022 Senesinde 101 Milyonu Aştı

3
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir