CRV Kurucusu Michael Egorovo’un 50 Milyon Dolarlık Likidite Kaynakları Paylaşıldı

CRV Kurucusu Michael Egorovo'un 50 Milyon Dolarlık Likidite Kaynakları Paylaşıldı
CRV Kurucusu Michael Egorovo'un 50 Milyon Dolarlık Likidite Kaynakları Paylaşıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Curve Finance (CRV) kurucusu Michael Egorov’un 50 milyon dolarlık likidite kaynakları paylaşıldı. Nansen araştırma analisti Sandra Leow, Egorov’un Curve DAO (CRV) satışının detaylarını açıkladı.

Egorov, toplamda 50 milyon dolar değerindeki CRV’leri ortalama olarak 0,40 dolardan satışa çıkardı. Ancak satış, üç ile altı aylık bir hak ediş sözleşmesi içeriyor. Fiyat, 0,80 dolara ulaşırsa satış gerçekleştirilebilecektir.

Egorov’un likidite kaynakları arasında çeşitli önemli isimler bulunuyor. Ancak bu kaynakların cüzdan adreslerine ait sahiplik bilgileri henüz açıklanmamış durumda.

Listede en dikkat çekici isimler arasında Tron (TRX) blockchain kurucusu Justin Sun ve DWF Labs bulunuyor.

Justin Sun ve DWF Labs Ciddi Alımlar Gerçekleştirdi

Sun, 5 milyon dolarlık CRV satın alımı yaparken, DWF Labs toplamda 2,5 milyon dolarlık alım gerçekleştirdi.

Egorov’un likidite kaynakları şu an için bu şekilde gözükmektedir. Ancak, CRV adına yaşanan bu problemlerin devam etmesi, başta swap havuzu olmak üzere sektördeki birçok alanı etkileyebilir ve sürekli bir likidite arayışı gerektirebilir.

Bu durum, piyasadaki hareketliliği de etkileyebilir ve Bitcoin fiyatındaki geri çekilmelere benzer şekilde etkiler yaratabilir. Dolayısıyla CRV krizinin seyri merakla beklenmektedir.

Son dönemde yaşanan CRV krizi, sektördeki birçok kişiyi ve kurumu etkilemiştir. Egorov’un likidite kaynaklarını açıklaması ve satış yapması, CRV’nin geleceği ve fiyatı hakkında spekülasyonlara yol açmıştır.

Özellikle hak ediş süresi ve fiyatın yükselebilme potansiyeli, yatırımcılar için önemli bir odak noktası olmuştur.

İlginizi çekebilir: Tron (TRX) Kurucusu Justin Sun, Curve DAO (CRV) Alımı Yaptı!

2
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir