Dogecoin (DOGE) Son Durum!

Dogecoin (DOGE) Son Durum!
Dogecoin (DOGE) Son Durum!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE), birkaç gün önce yükselen kama yapısını kırarak destek seviyesine temas etti ve son yükselişiyle beraber bu alana tekrardan dahil oldu.

Özellikle DOGE maksimalistliğiyle bilinen Elon Musk, Twitter’ın X’e geçiş sürecinde büyük bir heyecan yaratmış ve konum kısmına D harfini ekleyerek DOGE’deki beklentileri zirveye taşımıştı.

Twitter’ın X’e dönüşüm sürecinde bir furya yakalayan DOGE, 0,060 dolardan bu yana etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Dogecoin (DOGE) Değerlendirme

Son zamanlarda yükselen kama içerisine dahil olan DOGE, şu anda 0,0759 dolardan işlem görüyor. Bu durumlarla birlikte patlama yapan DOGE, kısa sürede 0,060 dolardan 0,0835 dolara yükseldi.

Yatırımcıların yüzünü güldüren DOGE, son 24 saatte yüzde 5 artış göstererek güvenli bölgeye atıldı. Eğer bu pozisyonunu koruyabilirse, DOGE sırasıyla 0,0777 – 0,0816 – 0,0846 dolara doğru bir hamle yapabilir.

Ancak teknik yapının negatife dönmesi veya BTC’nin ani düşüşleri, yatırımcıların satış yönlü hareket etmesine neden olabilir. Bu tür bir senaryoda DOGE için alıcılı olması beklenen noktalar sırasıyla 0,0732 – 0,0700 – 0,0667 – 0,0628 ve 0,600 dolardır. DOGE fiyatındaki karar verici bölge ise 0,70 dolardır ve bu seviyede hareketlilik daha da artabilir.

DOGE’nin geleceği, kama yapısının kırılmasından sonra yakaladığı ivmeye bağlı olarak şekillenecek gibi görünüyor. Yatırımcılar, süreci dikkatle izlemeli ve piyasaların değişen koşullarına göre kararlarını vermelidir.

İlginizi çekebilir: Curve Finance Kurucusunun 42 Milyon Dolara 106 Milyon Curve DAO (CRV) Sattığı Açıklandı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir