Memecoin Mooky, Ön Satış Öncesi 900 Bin Dolar Topladı

Memecoin Mooky, Ön Satış Öncesi 900 Bin Dolar Topladı
Memecoin Mooky, Ön Satış Öncesi 900 Bin Dolar Topladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memecoin’ler son dönemlerin en gözde yatırım araçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanda son atılım da Mooky’den geldi.

Mooky’nin son ön satış aşamasına hazırlandığı bildirildi. Aktarılan bilgilere göre Mooky, şu ana kadar 900.000$ topladı. Bu da yeni bir girişim için ciddi bir miktar olarak karşımıza çıkıyor.

Mooky’i diğerlerine göre farklı kılan bazı özellikler mevcut. Bu coin, sıradan bir token olmasının çok ötesinde denebilir.

Proje ekibi, geniş bir ölçekte ağaç dikerek çevreyi desteklemek istiyor. Ayrıca Mooky ekosistemi, token sahipleri tarafından kontrol edilen topluluk odaklı bir platform olacak.

İddiali Misyon

MOOKY Token, diğer başarılı memecoinlerden ilham alıyor, ancak bu projenin daha iddialı bir misyonu var. Mooky, küresel çevre sorunları hakkında farkındalık yaratmayı ve gerçek dünya çözümleri sunmayı amaçlıyor.

Bu projenin amacı, dünyanın dört bir yanındaki kilit konumlarda kapsamlı bir yeniden ağaçlandırma planı uygulamak için yeterli fon toplamaktır.

Doğaya olan bağlılığımızın bir parçası olarak Mookie, sürdürülebilir çevre sorunlarını destekleyen hayır kurumlarına bağışta bulunuyor.

Kripto ekonomisi açısından bakıldığında, MOOKY token’lar vergiden muaf oldukları ve düşük dalgalanmaya sahip oldukları için yatırımcılara projeye katılmaları için kapsamlı teşvikler sunuyor.

Mookie, Pygmies adlı efsanevi bir ülke konseptine dayanıyor. Bu fantezi diyarı nefes kesen manzaralar, yemyeşil bitki örtüsü ve vahşi yaşam barındırıyor.

İlginizi çekebilir: Aptos’ta (APT) Yükselen Trend Kırıldı!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir