Neo (NEO), Satış Baskısıyla Karşılaşarak Yüzde 17 Değer Kaybetti

Neo (NEO), Satış Baskısıyla Karşılaşarak Yüzde 17 Değer Kaybetti
Neo (NEO), Satış Baskısıyla Karşılaşarak Yüzde 17 Değer Kaybetti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Neo (NEO), kripto para endüstrisindeki en köklü projelerden biri olarak biliniyor. Fakat başarılı projeye dair olumsuz gelişmeler yaşandı.

Neo token geçtiğimiz günlerde 10,80 doları görerek kritik bölgeye ulaştı ancak satış baskısı nedeniyle değerinin %17’sini kaybetti.

NEO, pek çok kişi tarafından Çin Ethereum’u olarak adlandırılıyor. Projenin oldukça büyük bir hayran kitlesi mevcut.

Popüler token, 7,69 $ ivme ile 10,80 $’a ulaşmayı başardı. Geçmiş süreçte sert destek ve direnç işlevi gören bu nokta, NEO’nun geçmesine izin vermedi.

Asya’nın en popüler kripto para birimlerinden biri olan NEO, dört gün içinde yüzde 16,78 düşüşle 10,80 dolardan 9,05 dolara düştü.

Neo (NEO) Değerlendirme

NEO, 10,80 dolardan başlayan düşüşünden çıkmayı reddederek devam ederse, aktif alıcı bölgeleri sırasıyla 8,67 dolar, 7,69 dolar ve 7,69 dolar olabilir.

Özellikle NEO, kritik bölgeye 7,69 dolardan girecek, ancak bu seviyeden geri dönemezse, yakın vadede daha da büyük satışlar bekleyebiliriz.

NEO’nun yeniden pozitife dönmesi için Asya yakasından kripto para birimleri ve BTC fiyat hareketleri ile ilgili haberler önemli.

Bu iki faktör istikrarlı veya pozitifse, NEO’yu takip eden direnç seviyeleri sırasıyla 9,68 $ – 10,80 $ – 11,95 $ – 12,90 $ ve 14,19 $ olarak ifade ediliyor.

İlginizi çekebilir: Aptos’a (APT) İlgi Artıyor!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir