Ocak Ayı İçin Açılacak 13 Altcoin Seçimi

Ocak Ayı İçin Açılacak 13 Altcoin Seçimi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 yılında bazı altcoin projeleri, özellikle önemli olanlarında ivme kazanarak hızlı bir şekilde başladı. Tokenların kilidinin açılacağı tarih yaklaşırken, işte yakında kilidi açılmış tokenları piyasaya sürecek bazı önemli projeler:

Kripto para piyasası son 2 yılın en kötü düşüşünü yaşadı ve dijital para birimlerinin çoğu on yılı aşkın bir süre içinde en düşük fiyat aralıklarında işlem görüyor.

Şu anda kripto para projelerinde kilitli tokenler baskın olsa da, yatırımcıların Ocak ayında yatırım yapmadan önce farkında olmaları gereken bazı kilit açma işlemleri var.

Altcoin Alanında İzlenecek 5 Büyük Proje

Aptos (APT Coin)

APT tokenlerinin Aptos genişlemesi 2022’de başlatıldı. Token Unlocks verilerine göre, bu Ocak ayında 4,5 milyon APT coin daha dolaşıma girecek – her biri %0,45 veya mevcut fiyatlarla 16,9 milyon $ piyasa değerine karşılık gelen toplam arz 1 milyar adet olacak

Projenin resmi web sitesine göre, token satışı 12 Ocak’ta başlayacak.

ApeCoin (APE)

Kripto para birimindeki en büyük topluluklardan biri olan ApeCoin için token genişlemesi devam ediyor. Zincir üzerindeki verilere göre, 17 Ocak itibariyle toplam tokenlerin %0,7’si dolaşıma girecek – bu da yaklaşık 28 milyon USD olarak hesaplanan 7 milyondan fazla yeni coin anlamına geliyor!

Moonbeam (GLMR)

GLMR ağı, 11 Ocak’ta toplam token arzının yüzde 4,61’ini dolaşıma sokacak. 15 milyon dolar değerindeki 46 milyonluk yeni parti, mevcut tüm GLMR’lerin %15’ini temsil ediyor

Şu anda, maksimum 1 milyar arzı olan altcoin projesinin 491 milyon birimi işlem görüyor.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, 2022 yılında altcoin alanındaki yeni gelişmelerle erişim alanını genişletiyor. 23 Ocak yaklaşan bir “P2E projesi” için önemli bir tarih.

Token Unlock verileri, toplam 100 milyon token arzından 4,8 milyon AXS’in bu tarihe kadar dolaşımda olmasının beklendiğini gösteriyor. Bu varlıkların piyasa değeri -toplam arzın %1,8’i- 31 milyon dolar; son açılıştaki oran ise %32.

BitDAO (BIT)

Ocak ayındaki en yüksek değerli token lansmanı DeFi projesi BitDAO’da gerçekleşecek. DeFi altcoin projesi, toplam arzının %1,8’ini erken destekçilere dağıtacak ve 15 Ocak’ta başlayacak açılışlarla 187 milyon BIT’i satışa açacak. Bu genişlemenin 68 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor.

Aşağıdaki diğer altcoin projeleri şu anda tokenize edilmektedir:

  • Immutable X (IMX)
  • Galxe (GAL)
  • Tornado Cash (TORN)
  • Sweatcoin (SWEAT)
  • DYdX (DYDX)
  • Ronin (RON)
  • Acala (ACA)
  • Yield Guild Games (YGG)
6
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir