Yapay Zeka Coin’leri Yeniden Yükseliyor

Yapay Zeka Coin’leri Yeniden Yükseliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapay zeka odaklı kripto para birimleri yükseliş eğilimi göstermeye başladı. GRT, son 24 saatte günün en yüksek değer kazanan dijital parası oldu.

Yapay zeka endüstrisi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kripto para piyasasının yükselişiyle popülaritesini önemli ölçüde artıran yapay zeka paraları, daha şimdiden piyasa da söz sahibi olmaya başladı.

Tüm bunların yanında, yapay zeka odaklı kripto para birimleri son birkaç haftanın en değerli dijital para listesinin başında yer alıyor.

Bu kripto paralardan biri olan GRT, sadece birkaç gün içinde %22 arttı. BTC tarafındaki düşüşe rağmen GRT %8 değer kazanarak günün en iyi performans gösteren coin’i oldu.

The Graph (GRT) Değerlendirme

Yapay zeka destekli en ünlü kripto paralardan biri olan GRT, 0,108 dolardan 0,13 dolara yükselmeye başladı. GRT kısa sürede %20 arttı ve bir sonraki direnç seviyesini arıyor gibi görünüyor.

Token yükselmeye devam ettiği sürece 0,140 – 0,151 – 0,175 dolar ve 0,186 dolar seviyelerinin direnç olarak izlenmesi muhtemel.

Yapay zeka çılgınlığı ve BTC düşüşü gibi senaryolar, sırasıyla 0,128-0,116 dolar ve 0,108 dolar arasında izlenecek destek seviyelerine sahip. GRT yatırımcıları, temel ve teknik analize yakın ilgi göstermeye devam ediyor.

İlginizi çekebilir: Reddit’in Oluşturduğu NFT Serisi, Yaklaşık 11 Ay Sonra 10 Milyon Cüzdana Erişti

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir