Alkimiya, Finansman Turundan Ortalama 7 Milyon Dolar Topladı

Alkimiya, Finansman Turundan Ortalama 7 Milyon Dolar Topladı
Alkimiya, Finansman Turundan Ortalama 7 Milyon Dolar Topladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alkimiya, sunmuş olduğu riskten korunma çözümleri ile birlikte, 1kx ve Castle Island Ventures liderliğindeki bir finansman turundan yaklaşık 7 milyon dolar fon almayı başardı.

Kripto para birimlerinin ve diğer projelerin çoğalmasının devam etmesiyle birlikte, son bir yılda, birçok kripto projesine milyonlarca dolar yardım sağlanmıştır.

Destek alan kripto projelerinin sayısı hızla artmaktadır. Alkimiya, yürüttüğü blokzincir aracılığıyla merkeziyetsiz sermaye piyasaları inşa etmek için çıktığı yolda, 1kx ve Castle Island Ventures liderliğindeki bir turdan 7,2 milyon dolar fon toplamayı başardı.

Şirket, 7.2 Milyon Dolar Topladı

Alkimiya, merkeziyetsiz sermaye piyasalarına yönelik güçlü adımlar atmaktadır. Projenin sunduğu çözümleriyle yatırımcılardan destek görmüştür.

Yatırım turunda toplam 7.2 milyon dolar toplayan Alkimiya’ya Dragonfly, Circle Ventures ve Coinbase Ventures’un katıldığı görülmüştür. Zhang tarafından kurulan Alkimiya, madenciler, staking ve doğrulayıcılar tarafından riskten korunmayı amaçlayan çözümleri hedefliyor.

Şirketin kurucusu Zhang, yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

“Petrol veya altın şirketleri gibi geleneksel emtia şirketleri, üretim risklerine karşı korunmak için vadeli işlemleri ve opsiyonları kullanıyor. Blockspace üreticilerinin sorunu, BTC veya ETH’nin fiyatına karşı hedge yapabilmeleri, ancak aslında ne kadar BTC veya ETH’yi hedge edeceklerini bilmemeleri.”

Alkimiya, yenilikçi ve çözüm odaklı projesiyle, küçük bir sürede büyük şirketlerin radarına girmeyi başardı. Çalışmalarının ödüllendirilmesi ve desteklenmesi ile ulusal ve uluslararası çapta öne çıkmış durumda.

İlginizi çekebilir: Sosyal Medya Platformu Twitter, Coins Eklentisini Entegre Etmek İstiyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir