Bone (BONE) Kısa Sürede Yüzde 23 Arttı!

Bone (BONE) Kısa Sürede Yüzde 23 Arttı!
Bone (BONE) Kısa Sürede Yüzde 23 Arttı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminde yer alan kripto paralardaki hareketlilik ve özellikle Bone Shibaswap (BONE) koininin yüzde 23’lük hızlı bir dikkat çekti.

Başlangıçta Dogecoin (DOGE) ile başlayan memecoin furyasının kısa sürede Shiba Inu’ya da yansıdığı kaçınılmaz bir gerçek. SHIB tarafındaki pozitif fiyatlamaların ekosistemdeki diğer coin’leri de etkilediği biliniyor.

Bone Shibaswap 3 günde yüzde 23,06 yükseldi

Bone Shibaswap‘ın son 3 günde yüzde 23,06 oranında performans gösterdiği ve en çok yükselen ikinci coin olduğu kayıtlara geçti.

Memecoin’lerin artış eğiliminde olduğu ve talebin başlangıçta DOGE’de gözlenmesine rağmen SHIB ve BONE’a yansıdığı görülüyor. Ayrıca PEPE koinin de pazarın yükseldiği ve düştüğü dönemlerde ilgi gördüğü söylenebilir.

DOGE’nin ünlü bir kişilik olan Elon Musk‘ın Twitter üzerindeki değişikliklerinin etkisiyle farklı bir bakış açısı kazandığı ve platformda kullanılabilecek DOGE ihtimalinin olası piyasayı oldukça fazla hareketlendirdi.

Memecoin’lerin piyasada önemli bir etkisi olduğu ve SHIB, BONE, PEPE gibi coin’lerin zaman zaman büyük hareketlilik gösterdiği biliniyor.

Ancak unutulmamalıdır ki kripto piyasalar oldukça dalgalıdır ve yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak önemlidir.

Özellikle meme token alanında bu konuya çok daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Çünkü meme coinlerde dalgalanma diğer projelere kıyasla çok daha fazla denebilir.

İlginizi çekebilir: ABD’li Milletvekilleri, App Store’un Blockchain İnovasyonuna Sert Çıkış Yaptı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir