Evertas, A Serisi Finansman Turunda 14 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Önde gelen kripto para sigorta şirketlerinden Evertas, A serisi finansman turunda tam 14 milyon dolar topladı. İşte tüm detaylar...

Evertas, A Serisi Finansman Turunda 14 Milyon Dolarlık Fon Topladı
Evertas, A Serisi Finansman Turunda 14 Milyon Dolarlık Fon Topladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto sigorta şirketi Evertas, Polychain Capital tarafından yönetilen bir finansman turunda 14 milyon dolarlık fon topladı. Özellikle kurumsal şirketler, kripto paralara yönelirken önceliğini varlık güvenliğinden yana kullanıyor.

Kripto endüstrisinde yaşanan çalkantılı süreçler, varlık sahiplerinin fonlarını güvenilir bir şekilde yönetmesini gerekli hale getirdi. Evertas bu fonu toplayarak, bu gereklilikleri karşılamak için daha fazla çaba sarf edecek ve kripto endüstrisinin gelişmesine katkıda bulunmak için çalışmalar yapacak.

Geçtiğimiz ay, FTX tarafında yaşanan iflas, kripto piyasasının oynadığı önemli rollerinin de farkına varılmasına neden oldu. Farklı borsalar ve projeler, kripto endüstrinin köklerini sarsmayan güvenilir platformlar yaratmak amacıyla çabalamaya devam ediyor. Bunlar arasında, kripto endüstrisinde sigorta hizmeti sunan Evertas’a 14 milyon dolarlık bir yatırım fonu sağlandı. Evertas, kripto piyasasındaki bu tür olayların önlenmesine yönelik çalışmalara destek olacak.

Evertas Güçlü Bir Destek Aldı

Bir kripto sigorta hizmetleri sağlayıcısı olan Evertas, A Serisi yatırım turuna katıldı. Bu yatırım turuna katılanlar arasında SinoGlobal Capital ve Morgan Creek’in de yer aldığı Polychain Capital bulunuyordu.

Evertas, çalkantılı ve güvensiz kripto piyasasını hedef göstererek 14 milyon dolarlık bir destek finansmanı elde etmeyi başardı. Geçtiğimiz yıl başında, şirket 5.8 milyon dolarlık bir başlangıç fonu da elde etmişti. Bu desteğin kuruluşun üstün koruma ve güvenlik çözümlerini genişletmeye ve arz edebilirliğini artırmaya yardımcı olacağını söylediler.

Evertas, kripto cüzdanlarının maruz kaldığı bilgisayar korsanlığı saldırılarına ve genel kripto hırsızlığına karşı koruma sağlamak için hizmetler sunuyor. Sigorta şirketi, kripto endüstrisini bir kez daha güvenilir hale getirmeyi hedefliyor.

Evertas CEO’su J. Gdanski, bu belirsiz zamanlarda varlıklarınızı sigortalamanın ne kadar önemli olduğuna dikkat çekti. Şirket, kripto pazarının gerçekten gelişebilmesini sağlamanın tek yolunun, geleneksel pazarların bilinen güvenlik ve istikrarını sağlamak olduğuna inanıyor. Bu sayede bireylerin ve şirketlerin kriptoya güvenle yatırım yapması daha kolay olacaktır.

İlginizi çekebilir: ABD Senatörleri, Bitcoin’in Enerji Kullanımını İncelemek İçin Yasa Tasarısı Sundu

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir