Google, Web3 Yolunda BlockFi Şirketinin Eski Yöneticisini İşe Aldı

Arama motoru devi Google, web3 ekosistemini genişletmek için BlockFi'ın eski yöneticisi ile yoluna devam edecek. İşte detaylar...

Google, Web3 Yolunda BlockFi Şirketinin Eski Yöneticisini İşe Aldı
Google, Web3 Yolunda BlockFi Şirketinin Eski Yöneticisini İşe Aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arama motoru devi Google, BlockFi’nin eski yöneticisini işe aldı. Bu, web3 ekosistemini uzun vadede genişletmek için bir adım olarak görülüyor.

Google Cloud, geliştirilen ürünlerin işlenmesini, depolanmasını ve dağıtımını destekleyerek; web3 ekosistemi ile web kullanımları ve uygulamalarının blokzincir teknolojisi üzerinden oluşturulmasını amaçlıyor.

Kripto ve web3 alanının en iyi takımlarından Coinbase, Dapper Labs, Sky Mavis, Nansen ve Hedera, BlockFi’nin müşterileri arasında yer alıyor. Bu amaçla, eski BlockFi yöneticisi Rishi Ramchandani liderlik rolünü üstlenecek.

Google BlockFi’ın Eski Yöneticisi ile Devam Edecek

Kripto para kredi şirketi BlockFi, eski yöneticilerinden birinin Alphabet Inc.’in Google on the Web3 projesinde çalışmaya başladığını duyurdu. Yöneticinin bilgi ve deneyimi, firma ve bir bütün olarak sektör için paha biçilmez bir varlık olacağından, bu kripto para birimi sektörü için harika bir haber olarak nitelendiriliyor.

FTX borsası ve Alameda Research’ün de dahil olduğu bir imparatorluk oluşturan BlockFi şirketi, geçtiğimiz ay, işin hızlı düşüşünün ardından iflas başvurusunda bulundu. Rishi Ramchandani, Haziran 2020’den bu aya kadar BlockFi’nin Asya’dan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Google Cloud hizmeti müşterileri, iş ortağı mühendisliği ve Web3 girişimlerine odaklanan departmanın Genel Müdürü Mitesh Agarwal’ın sosyal medya sitesinde yaptığı paylaşıma göre, Google APAC Web3 olarak şirketle bir yolculuğa çıkacak.

İlginizi çekebilir: BAYC Koleksiyonunun Mimari Yuga Labs, Yeni CEO’sunu Selamladı

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir