Jamie Dimon, Bitcoin için Ponzi Benzetmesi Yaptı!

Jamie Dimon, Bitcoin için Ponzi Benzetmesi Yaptı!
Jamie Dimon, Bitcoin için Ponzi Benzetmesi Yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, açılış konuşmasında Bitcoin’in (BTC) merkezi olmayan bir piramit şeması olduğunu söyledi. Kripto para birimlerinin yükselişe geçtiği bu günlerde piyasa oyuncuları şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Bitcoin ticaret hacmindeki artış, ayı piyasasının sona erebileceğine dair umutları ateşledi. Yine de bu süreçlerin ortasında, JPMorgan CEO’su şaşırtıcı bir açıklama yaptı.

Şirket CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin’in bir piramit şeması olduğuna inanıyor. Ponzi benzetmesini yapan CEO, 2017 yılında Bitcoin için dolandırıcılığın tanımını da yapmıştı.

Jamie Dimon, Bitcoin Karşıtlığını Sürdürüyor

ABD yatırım bankası JPMorgan’ın başkanı Jamie Dimon, Bitcoin (BTC) hakkındaki olumsuz söylemlerini sürdürüyor. Bir konferansta Dimon, Bitcoin’in gerçek paranın yerini alamayacağını belirtti.

Dimon, kripto para birimlerinin çoğunlukla yasa dışı faaliyetler için kullanıldığını iddia ediyor. CEO’nun pozisyonuna rağmen JPMorgan, blockchain girişimlerini hızlandırdı.

Şirketler bu teknolojiyi daha etkin kullanmak için çok zaman harcıyorlar. Dimon düzenli olarak FUD yayınlarken, JPMorgan’ın blockchain girişimleri çok dikkat çekiyor. Son yıllarda Dimon, kripto para birimleriyle uğraşan çalışanları işten atacağını söyledi.

İlginizi çekebilir: Ethereum (ETH) Rallisi İçin Deneyimli Analistler Hedef Gösterdi

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir