Litecoin (LTC), Halvinge Giderek Yaklaşıyor

Litecoin (LTC), Halvinge Giderek Yaklaşıyor
Litecoin (LTC), Halvinge Giderek Yaklaşıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para endüstrisindeki en popüler projelerinden biri olan Litecoin için beklenen an yaklaştı. Köklü kripto para birimi halvinge yaklaştı. Bunun fiyata ne gibi bir etkisinin olacağı ise merak konusu oldu.

Halving, yarılanma olarak da geçer. İlgili kripto ağında zorluk artar. Dolayısıyla değer artışı beklenir. Şimdi bu durum LTC için söz konusu hale geldi.

Piyasanın en eski dijital varlıklarından biri olan Litecoin, artık halving için gün saymaya başladı. Hal böyle olunca da yatırımcıların gözü kulağı LTC’e çevrildi.

Uzmanlara göre ağdaki alım satım etkinliğine bağlı olarak, ortalama olarak hala yaklaşık 10 gün var. Sektörün belirleyici koşullarından biri olan yarılanma, son birkaç gündür LTC fiyatları üzerinde net bir etki yaratmadı.

Peki, lider kripto para birimi BTC üzerinden istikrarlı hareket gösteren büyük kripto paralar için hangi fiyat noktaları önemlidir? Şimdi ayrıntılara geçelim.

Litecoin (LTC) Değerlendirme

LTC, 94,89 dolarlık dirençten biraz geri çekildi ve şu anda 93,81 dolardan işlem görüyor. LTC tarafında, 94,89 doların üzerine çıkmak için 97,60 dolar – 102,11 dolar – 110 dolar ve 115,08 doları hedefleyebiliriz.

Bununla birlikte, 108-110 dolar seviyesi kırılması zor bir direnç, bu nedenle oynaklığın burada artması muhtemel. 110 doların üzerinde bir kırılma, bir sonraki direnç seviyesini test etme olasılığını artıracak.

Yarılanmanın beklenen fiyat oranını oluşturamaması veya BTC fiyatının düşmesi gibi durumlar doğal olarak LTC’yi sarsabilir.

Böyle bir senaryoda popüler kripto paranın takip edebileceği destek noktaları sırasıyla 89,13 Dolar ile 85,23 Dolar ve 81,33 Dolar olarak konumlanıyor. 81.33’teki desteğin kaybı, LTC üzerindeki satış baskısını artırabilir ve kısa vadeli bir dibe yol açabilir.

İlginizi çekebilir: FTX, Borsanın Eski Yöneticilerine 1 Milyar Dolardan Fazla Fonu Geri Almak İçin Dava Açtı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir