Litecoin (LTC) Halvingine Ortalama Olarak 5 Gün Kaldı

Litecoin (LTC) Halvingine Ortalama Olarak 5 Gün Kaldı
Litecoin (LTC) Halvingine Ortalama Olarak 5 Gün Kaldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Litecoin (LTC) kripto para biriminin halvingine ortalama 5 gün kaldığı ve bu durumun fiyat yapısında nasıl değişikliklere yol açabileceği oldukça fazla merak ediliyor.

Halving, LTC’nin ağdaki işlemlere bağlı olarak değişiklik gösterebileceği ifade ediliyor. LTC’nin halvinge doğru gün sayması, fiyatları olumlu yönde etkilemiş olmasına rağmen son günlerde bu etkinin pek görülmediği de söylenebilir.

Litecoin’in kritik fiyat noktalarına değinecek olursak, 89,13 doların destek olarak çalıştığı ve buradan bir tepki alarak yükseliş gösterdiği bilinmektedir.

Şu anda 91,11 dolar seviyesinde işlem gören LTC’nin halvinge yaklaşırken nasıl bir fiyat hareketi yapacağı merakla takip ediliyor.

Litecoin (LTC) Değerlendirme

Güncel olarak 94,89 doların üzerine çıkması durumunda LTC’nin sırasıyla 97,60 – 102,11 ve 108,76 dolar seviyelerine hareket edebileceği, ancak bu senaryoda Bitcoin’in hangi yönde hareket edeceğinin önemli bir etken olduğu ifade ediliyor.

Uzmanlar tarafından BTC’nin 29.200 doların altında kalması durumunda ise LTC’nin sırasıyla 89,13 – 85,23 – 81,33 ve 78 dolar seviyelerine gevşeme ihtimali yaratabileceği belirtilmektedir.

Litecoin (LTC) halvinginin fiyatlar üzerinde etkili olabileceği ve kritik fiyat noktalarının izlenmesinin önemli olduğu ekonomistler tarafından vurgulanıyor.

Ancak kripto piyasalarının volatil olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Yani Litecoin halving sonrasında beklenen performansı göstermeyebilir.

İlginizi çekebilir: SEC ile Binance, Eeon’a Karşı Birleşerek Firmanın Yasal Gereklilikleri Karşılamadığını Belirtti

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir