Chainlink (LINK), Tekardan Yükselen Kanal Yapısına Dahil Oldu

Chainlink (LINK), Tekardan Yükselen Kanal Yapısına Dahil OlduChainlink (LINK), Tekardan Yükselen Kanal Yapısına Dahil Oldu
Chainlink (LINK), Tekardan Yükselen Kanal Yapısına Dahil Oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chainlink (LINK) kripto para biriminin geçtiğimiz günlerde sert bir yükseliş yaşayarak yükselen kanal yapısını kırdığı, ancak sonrasında Bitcoin’in destek seviyesini test etmesiyle tekrar bu kanal yapısına dahil olduğu görülüyor.

LINK Değerlendirme

LINK’in teknik analizine göre, 20 Haziran’dan bu yana ilgi çeken bir yapı sergilediği, ancak şu anda 7,73 dolar seviyesinden işlem gördüğü kayıtlara geçti.

LINK yatırımcılarının beklediği yükselişin devam etmesi için aşılması gereken direnç seviyelerinin 7,81 ve 8,27 dolar olduğu bildiriliyor.

Bu dirençlerin kırılmasıyla LINK’in 8,79 ve 9,27 dolara doğru yükseliş ihtimalinin güçlenebileceği vurgulanmaktadır.

Ancak, Bitcoin’in negatif fiyatlaması veya LINK’in teknik yapısının bozulması durumunda satış yönlü işlemlerin artabileceği belirtilmektedir.

Olası bir düşüş durumunda izlenebilecek destek noktalarının sırasıyla 6,84 – 6,70 – 6,45 – 6,01 ve 5,29 dolar olduğu ifade ediliyor.

LINK’in teknik yapısına bağlı olarak hem yükseliş hem de düşüş ihtimallerinin değerlendirilmesi gerektiği son derece önemli.

LINK token, son dönemlerde oldukça popüler denebilir. Son derece büyük bir yatırımcı kitlesinin olduğu da söylenebilir. Başarılı proje, hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor.

Ancak kripto piyasalarının oldukça dalgalı olduğu ve yatırım yapmadan önce dikkatli bir analiz yapmanın önemli olduğunu unutmamanız lazım.

İlginizi çekebilir: ABD’li Milletvekilleri, App Store’un Blockchain İnovasyonuna Sert Çıkış Yaptı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir