MicroStrategy’den Bitcoin Duyurusu Geldi!

MicroStrategy'den Bitcoin Duyurusu Geldi!
MicroStrategy'den Bitcoin Duyurusu Geldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MicroStrategy kurucusu Michael Saylor, şirketin ortalama 28.136 $ fiyatla 12.333 bitcoin (BTC) satın aldığını açıkladı.

Ünlü iş adamı Michael Saylor, en büyük Bitcoin destekçilerinden biri olarak biliniyor. Saylor’ın şirketi olan MicroStrategy ise yüklü BTC alımları ile tanınıyor.

Köklü şirket, genellikle düşüşten satın alım gerçekleştiriyor. Piyasada belirsizlik devam ederken BTC destekçisi şirketlerden biri olan MicroStrategy, yeni bir BTC alımını daha duyurdu.

Şirketin CEO’su Michael Saylor, sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili olarak şirketin 28.136 dolara toplam 12.333 (347 milyon dolar) Bitcoin (BTC) satın aldığını açıkladı.

Şirketin elinde toplam 152.333 BTC var.

Michael Saylor’ın son sosyal medya gönderisine göre MicroStrategy, ortalama 29.688 $ fiyatla 52.333 BTC’ye sahip.

BTC destekçilerinden biri olan Saylor, şirketin yeni BTC alımını duyurarak manşetlere taşındı. MicroStrategy’nin BTC alımını genellikle bir piyasa gerilemesiyle ilişkilendiren kripto yatırımcıları kalabalığı şimdiden bir tartışma konusu oluşturmaya başladı.

En çok merak edilen konulardan biri de şirketin açıkladığı BTC alımının piyasayı nasıl etkileyeceği oldu. Şu anda 30.000 doların üzerinde işlem gören BTC, genel olarak haber akışlarına paralel bir şekilde ilerliyor.

MicroStrategy’nin bu satın alma işleminin BTC fiyatı üzerindeki etkisini önümüzdeki birkaç saat içinde hep birlikte göreceğiz.

İlginizi çekebilir: 26 Haziran 2023 Pepe (PEPE) Son Durum

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir