Outlier Ventures, Aptos Üzerine İnşa Edilen Girişimleri Destekleyecek

Outlier Ventures, Aptos Üzerine İnşa Edilen Girişimleri Destekleyecek
Outlier Ventures, Aptos Üzerine İnşa Edilen Girişimleri Destekleyecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aptos, kısa süre içerisinde kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştı. Projeye bir destek haberi de Outlier Ventures’den geldi.

Aktarılan bilgilere göre Outlier Ventures, Aptos ile oluşturulan girişimleri desteklemek için 12 haftalık hızlandırıcı bir programı başlatıyor.

Firma tarafından yapılan açıklamalarda söz konusu hızlandırıcı programın Mayıs ayında Kaliforniya’da başlayacağı belirtildi.

Birleşik Krallık merkezli Outlier Ventures şu anda Web3 alanındaki en büyük hızlandırıcı programlardan birini yürütmektedir. Outlier ekibi, programın 2019’da çalışmaya başlamasından bu yana 187 erken aşama Web3 girişiminden de sorumludur.

Aptos Projesi Ortaklığını Genişletiyor

Binlerce yatırımcının radarında olan Aptos girişimi, Outlier’in sıfır bilgi kanıtı teknolojisine odaklanan Filecoin Basecamp, Polygon Basecamp ve Basecamp dahil olmak üzere mevcut program listesini tamamlayacak.

Bunun yanında Outlier’in gelirinin bir kısmını hızlandırıcılara katılmak için ödeme yapan FarFetch ve Polygon gibi kurumsal ortaklardan aldığı ifade ediliyor.

Programın sponsorluğunu Blockchain Vakfı üstleniyor ve Aptos Labs ekibi, yol haritası, topluluk oluşturma ve varlık yapılandırması konularında 12 haftalık destek sağlayacak.

Bahsi geçen hızlandırıcı program, Aptos’un sosyal medya uygulaması Chingari’ye öz sermaye yatırımı ve Google Cloud ile bir hızlandırma programı planları da dahil olmak üzere daha geniş iş ortaklıklarından yalnızca biri olarak karşımıza çıkıyor.

Program için başvurular bugün açılıyor ve onaylanan startup’lar program aracılığıyla 100.000$ hibe alabilecek.

İlginizi çekebilir: Kraken’in CEO’su Regülatörlerin Yaptığı Uygulamalar ile Kötü Amaçlı Kişilerin Önünün Açıldığını Düşünüyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir