Polygon, Wakweli ile Anlaştığını Bildirdi

Polygon, Wakweli ile Anlaştığını Bildirdi
Polygon, Wakweli ile Anlaştığını Bildirdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polygon, Web3 tabanlı orijinallik sertifikaları sağlayıcısı olan Wakweli ile yeni bir pozisyon için anlaşma yaptığını duyurdu.

Blockchain ağlarının bağlanmasını ve genişletilmesini sağlayan popüler bir blockchain platformu olan Polygon, NFT dolandırıcılarıyla mücadele etmek için Wakweli ile bir iş ortaklığına girdiğini söyledi.

Polygon 2023’te birçok haber için gündemde kalıyor. Son dönemde NFT sektörüne odaklanan proje, yayınladığı raporlar doğrultusunda başarılarını ekosistemine sundu.

Kripto piyasası yükselmeye devam ederken, Polygon artan dolandırıcılık vakalarında güçlü bir hamle yaptı.

Polygon, NFT’lere odaklanmaya devam ediyor

Polygon, NFT'lere odaklanmaya devam ediyor
Polygon, NFT’lere odaklanmaya devam ediyor

Son dönemde NFT başarı verileriyle öne çıkan Polygon, çalışmalarını bu alanda sürdürüyor. Polygon ve Wakweli arasındaki ortaklık, tüm Polygon dijital varlıklarının Wakweli’nin kimlik doğrulama sistemiyle uyumlu olduğu anlamına gelir.

Duyuruya göre, Polygon Chain NFT projesi yatırımcıları ayrıca her bir NFT varlığı için Orijinallik Sertifikası talep edebilecek. Bu şekilde oluşturulan ortaklıklar, tüm dijital ekosistemin güvenliğini artırmayı hedefliyor.

Wakweli’nin kurucu ortağı Antoine Sarraute, konuyla ilgili bir röportajda, kullanıcılar için sertifika kimlik doğrulamasının maliyetine bağlı olarak, sertifika istekleri oluşturmak için Wakweli’nin hizmet belirteci olan WAKU’yu dağıtmanın gerekli olduğunu söyledi.

İlginizi çekebilir: Aave (AAVE) Yorum – 2023

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir