Sushi, 2023 Senesinde Kullanıcı Deneyimine Odaklanmayı Planlıyor

Sushi, 2023 Senesinde Kullanıcı Deneyimine Odaklanmayı Planlıyor
Sushi, 2023 Senesinde Kullanıcı Deneyimine Odaklanmayı Planlıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi protokolü Sushi, 2023’te kullanıcı deneyimine daha fazla odaklanmayı planlıyor. Protokolün CEO’su, DEX toplayıcının 2023’ün 1. çeyreğinde piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Yeni Planlar Açıklandı

DeFi protokolü CEO’su, Sushi’nin bu yılın ilk çeyreğinde bir DEX toplayıcı başlatacağını söyledi. Protokolün sürdürülebilirliğine katkı sağlamak amacıyla bu yılki projelerde öncelikle DEX ürünlerine ağırlık verilecek. CEO Jared Gray, projenin hedefleri hakkında şunları söyledi:

“Derin likidite, optimum fiyatlandırma, sürdürülebilir tokenomikler ve kullanımı kolay bir platforma sğlayarak, oluşturduğumuz her şeyde sizleri ilk sıraya yerleştireceğiz”

Projenin baş teknoloji sorumlusu Matthew Lilley, geliştiricilerin daha çok DEX ürününe odaklanacağını söyledi. Sushi, elle likidite madenciliği ve yönetişim yetenekleriyle Uniswap’in bir kopyası olarak inşa edildi.

DeFiLlama’ya göre SushiSwap’in kilitli token’larının değeri 457,8 milyon doların üzerinde. Bunun yaklaşık 329,6 milyon doları Ethereum tabanlı varlıklara bağlı.

CoinDesk verilerine göre SushiSwap’in yerel token SUSHI bu yıl yaklaşık %6 arttı. Gray, yaklaşan DEX toplayıcının “kullanıcılara en uygun fiyata hizmet vererek en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya yardımcı olduğunu” söyledi.

İlginizi çekebilir: Tanzanya, Merkez Bankası Dijital Para Birimi Araştırmasının Sonucunu Bekliyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir