Bitcoin Madencilik Şirketi Riot Blockchain, Tekrar Markalaşıyor

En popüler madencilik firmalarından biri olan Riot Blockchain, yeniden markalaşma amacıyla adını Riot Platforms olarak değiştirdi.

Bitcoin Madencilik Şirketi Riot Blockchain, Tekrar Markalaşıyor
Bitcoin Madencilik Şirketi Riot Blockchain, Tekrar Markalaşıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) madencilik şirketi Riot Blockchain kısa süre önce yeniden markalaştı ve adını Riot Platforms olarak değiştirdi. İsim değişikliğinin amacı, şirketin madenciliği ve dijital varlık ekosisteminin diğer yönlerini kapsayan entegre bir platform sağlama taahhüdünü vurgulamaktır.

Şirket, bu hamlenin daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve hizmetlerinin mevcut odağını daha iyi yansıtmasına yardımcı olacağına inanıyor.

Kripto para piyasasının 2022 yılı boyunca düşmesi, birçok Bitcoin madencilik şirketlerinin de olumsuz etkilenmesine sebep oldu. Bu şirketlerden birisi olan Riot Blockchain, üçüncü çeyrekte yaşadığı gelir kaybından dolayı öne çıktı.

Riot Blockchain’in üçüncü çeyrek sonuçları, piyasada bulunan diğer madencilik şirketlerinin istikrarını tehdit ediyor. Şirket, üçüncü çeyrekte 12 milyon dolar gelir kaybetti ve madencilik gelirleri yüzde 5,9 düştü.

Ancak, şirket mücadeleci bir ruhla çalışma koşullarının ve varlıklarının yönetimindeki konularının üzerine yoğunlaşarak ayakta kalmayı başardı. Son olarak, Riot Blockchain yeniden markalaşma kapsamında isim değişikliğine gitti ve yeni adı Riot Platforms olarak değiştirildi.

Riot Blockchain, Ticari Faaliyetler Amacıyla Tekrar Markalaştı

Riot Blockchain, bir Sektördeki en büyük Bitcoin (BTC) madencilik şirketlerinden biri olarak tanımlanıyor. Firma, yeniden markalaşarak “Blockchain” ibaresini isminden çıkardı ve onun yerine “Platforms” ibaresini aldı.

Riot Platforms olarak bilinen popüler Bitcoin madencisi, sektördeki varlığını daha fazla hissettirmek amacıyla harekete geçti. Zorlu kripto madenciliği sürecinde Riot’un bu hamlesinin dikkatleri üzerine çekmesi kaçınılmaz oldu.

İlginizi çekebilir: Ocak Ayı İçin Açılacak 13 Altcoin Seçimi

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir