Milyarder Ray Dalio, Bitcoin’in Çözüm Olmadığını İfade Etti

Milyarder Ray Dalio
Milyarder Ray Dalio
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyarder Ray Dalio, Bitcoin’in (BTC) itibari paralar gibi çeşitli sıkıntılar çekeceğini iddia etti.

Kripto para piyasasının gelişimi pek çok söylentiyi de beraberinde getiriyor. Küresel olarak tartışılan en büyük kripto sorunlarından bazıları, ademi merkeziyetçilik ve ekonomiye yönelik çözümler olarak nitelendiriliyor.

İlk başta pek güvenilir olmayan Bitcoin, artık dijital altın olarak adlandırılıyor. Milyarder Ray Dalio konuyla ilgili dikkat çekici bir açıklama yaptı. Dalio, Bitcoin’in çözüm olmadığını savundu.

Milyarder İsim Bitcoin’i Eleştirdi

Milyarder Ray Dalio, küresel Bitcoin çılgınlığına karşı bir açıklama yaptı. Milyarder, Bitcoin’in göründüğü kadar çözüm olmadığını söyledi.

CNBC’nin ev sahipliğinde düzenlenen bir programa katılan Dalio, fiat para birimlerinin tehlike ve sorunlarının Bitcoin ile de yaşandığını anlattı.

Dalio ayrıca, bitcoin ve kripto para birimlerinin bir enflasyon koruması veya değişim aracı olarak bir çözüm sunmadığını savundu. Milyarder, devlet destekli para birimlerinin kopyaları oldukları için sabit paraların sektörde etkili olmadığını söyledi.

Bu açıklamaların ardından Bitcoin topluluğu, milyarderi eleştirdi. Topluluk, Dario’nun para tanımının aslında Bitcoin olduğunu açıkladı.

İlginizi çekebilir: Aptos (APT), Fed Faiz Kararından Sonra Yükselişe Geçti

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir