Coinbase International, Temmuz Ayında 2 Milyar Dolar İşlem Hacmine Ulaştığını Açıkladı

Coinbase International, Temmuz ayında 2 Milyar Dolar İşlem Hacmine Ulaştığını Açıkladı
Coinbase International, Temmuz ayında 2 Milyar Dolar İşlem Hacmine Ulaştığını Açıkladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmi konusunda başarılı bir performans sergileyen Coinbase International, Temmuz ayında 2 milyar dolarlık işlem hacmine ulaştığını duyurdu.

Coinbase’in offshore vadeli işlem borsası, geçen ay yaklaşık 2 milyar dolarlık hacme ulaşarak büyük bir başarı elde etti. Hacim verileri, ay boyunca hafif bir düşüş yaşasa da, toplam değer kullanıcı kitlesinin takdirini kazandı.

Coinbase, “küresel genişleme stratejisi” kapsamında Mayıs ayında Bermuda kayıtlı vadeli işlem borsasını başlatmıştı ve bu sürecin başlangıcından itibaren en çarpıcı veriler Temmuz ayında geldi.

Coinbase son günlerde çeşitli konularla gündemde yer alıyor

Coinbase, Perşembe günü ikinci çeyrek kazançlarını bildirecekti. CEO Brian Armstrong, SEC’in borsaya karşı olan bir söyleminden bahsetmişti.

SEC, Bitcoin dışındaki tüm kripto paraların durdurulmasını istedi ve bu açıklamalarıyla kripto endüstrisini olumsuz etkiledi.

6 Haziran’da SEC, Coinbase’i federal menkul kıymetler yasasını ihlal etmekle suçlayarak 13 altcoin’i menkul kıymet şeklinde nitelendirdi. Kurum, kripto paralar üzerindeki etkisini sürdürüyor.

Coinbase CEO’su Armstrong, SEC-Coinbase çekişmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, SEC’in aracı olarak kaydolmadığı için geçen ay Nasdaq’ta listelenen şirkete karşı yasal işlem başlatmadan önce tavsiyede bulunduğunu ifade etti.

CEO, çeşitli çözüm seçenekleri üzerine konuştu ve mahkemeye gitmenin en net yol olduğunu belirtti.

Tüm bu gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda, Coinbase’in gelecekteki faaliyetleri ve karşılaşabileceği zorluklar oldukça ilgi çekici olacaktır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir