Mesajlaşma Platformu Salsa, Finansman Turunda 2 Milyon Dolar Topladı

Mesajlaşma Platformu Salsa, Finansman Turunda 2 Milyon Dolar Topladı
Mesajlaşma Platformu Salsa, Finansman Turunda 2 Milyon Dolar Topladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Web3 alanındaki hizmetleriyle ön plana çıkan mesajlaşma uygulaması Salsa, IDEO CoLab VC ve Inflection.xyz liderliğindeki bir ön finansman turunda 2 milyon dolar topladı.

Aktarılan bilgilere göre bahsi geçen finansman kaynağı girişimin mobil uygulamasını geliştirmek ve kitlelerle etkileşime geçmek için kullanılacak.

Salsa mobil uygulaması şu anda beta sürümünde bulunuyor. Kullanıcıların kişileri ve markaları keşfetmesine yardımcı oluyor. Ayrıca onlarla bağlantı kurmasını da mümkün hale getiriyor.

Kullanıcılar Salsa uygulamasında cüzdanları ve merkeziyetsiz kimlikleri ile oturum açabiliyor.

“Katılım Kanıtı Protokolü” uygulamasını başlatıyor

Web3 alanında son dönemlerde çok konuşulan Salsa, POAP ile ortaklaşa, kullanıcıların etkinliğe katılım gibi anıları dijital koleksiyon öğeleri olarak basmasına olanak tanıyan bir “Katılım Kanıtı Protokolü” uygulamasını başlatıyor

POAP, Adidas, Ebay, Goldman Sachs ve Vogue gibi lider markalar tarafından kullanılıyor. Girişim, kendi uygulaması içinde POAP’ler oluşturmak ve talep etmek için kullanılabilir. Ek olarak POAP mobil uygulamasıyla doğrudan entegrasyona sahiptir.

Salsa’nın finansman turundaki diğer yatırımcılar arasında Superscrypt ve Nader Al-Naji, Liam Horne, Dan Romero, Balaji Srinivasan, Henri Stern, Khan Tasinga, Patricio Worthalter ve Gmoney gibi bir dizi melek yatırımcı yer aldı.

İlginizi çekebilir: Algoritmik Stablecoin DJED Artık 31,5 Milyon ADA Tarafından Destekleniyor

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir