Binance’in Kurumsal Müşterileri Kripto Piyasası Hakkında İyimser Görüşe Sahip

Binance'in Kurumsal Müşterileri Kripto Piyasası Hakkında İyimser Görüşe Sahip
Binance'in Kurumsal Müşterileri Kripto Piyasası Hakkında İyimser Görüşe Sahip
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para borsası Binance, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Piyasa araştırmalarına göre borsanın kurumsal müşterileri kripto para piyasası konusunda iyimser.

Kripto para endüstrisi uzun süredir zor bir dönemden geçiyor. Ayrıca pek çok yatırımcı artık olumsuz görüşlere sahip. Fakat tüm bunlara rağmen Binance’in kurumsal müşterileri sektöre güvenmeye devam ediyor.

Binance Kurumsal Müşterileri Kripto Piyasası Hakkında İyimser

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olarak nitelendirilen Binance, yakın zamanda önemli bir anket düzenledi. Bu ankete göre kurumsal müşteriler sektörün geleceği konusunda iyimser görünüyor.

Ankete katılan kişilerin %63,5’i gelecek yıl kripto para birimlerinin geleceği konusunda olumlu olduklarını söylerken, %88’i önümüzdeki on yıl için iyimser olduklarını söyledi.

Anket, Binance Research ve Binance VIP & Corporate ekibi tarafından 31 Mart – 15 Mayıs tarihleri ​​arasında 208 müşteriyle gerçekleştirildi.

Ankete katılanların %52‘si, yönetim altındaki kripto varlıklarının değerinin 25 milyon dolardan az olduğunu ve %22,6’sı ise 100 milyon dolardan fazla olduğunu söyledi.

Anket ayrıca, katılımcıların geçen yılki olumsuz piyasa olaylarına rağmen kripto para birimlerine karşı olumlu görüşlerini sürdürdüklerini gösterdi.

Ankete katılan kurumsal yatırımcıların yüzde kırk yedisi, geçtiğimiz yıl boyunca kripto para birimlerine tahsislerini sürdürürken, üçte birinden fazlası tahsislerini artırdı. Sadece %4,3‘ü önümüzdeki 12 ay içinde kripto para birimlerine yatırımlarını azaltmayı beklediklerini söyledi.

İlginizi çekebilir: Aptos’ta (APT) Yükselen Trend Kırıldı!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir