Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı

Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı
Donanım Cüzdan Üreticisi Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ledger, kripto para alanında en büyük donanım cüzdanı üreticilerinden biri olarak biliniyor. Şirket, C Serisi yatırım turunda 100 milyon Euro topladı ve 1,3 milyar Euro değerlemeye ulaştı.

Dijital varlık güvenliği alanında favori olmaya devam eden Ledger, C Serisi yatırım turunun bir parçası olarak 100 milyon Euro’luk yeni yatırım aldığını açıkladı.

Bu yatırım turu, firmanın değerini tam 1,3 milyar Euro’ya çıkarıyor. Ledger CEO’su Pascal Gauthier,  şirketin hedefleri hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Uzun vadeli yatırımcılarımıza devam eden destekleri için minnettarız. Mevcut değer ve donanım devrimini destekleyen yeni yatırımcılara ise ‘Hoş geldiniz.’ diyoruz. Bu yatırım, kritik dijital varlıkları ve blok zinciri özellikli teknolojiyi keşfeden milyonlarca kişiye yeni nesil güvenilir cihazları sunma misyonumuzu hızlandıracak. Bildiğiniz gibi 2022, önemli kripto borsalarının çöküşü ve değişen makroekonomik koşullar da dahil olmak üzere kripto endüstrisi için zorlu bir yıl oldu. Bu zorlu ortamda Ledger, işimizin donanım ve hizmet bölümleri için sürekli olarak güçlü bir esneklik ve artan bir uyum gösterdi.”

Donanım cüzdanı üreticisi Ledger, katıldığı yatırım turlarından aldığı 100 milyon dolarlık destekle değerini 1,3 milyar dolara çıkardı.

Şirketin almış olduğu bu yatırım, çalışmaları ve sektördeki ilerlemesi için olumlu olarak kullanılacaktır. Ledger CEO’su Pascal Gauthier yatırım hakkında 2022 kripto para birimi çöküşüne atıfta bulundu.

Gauthier ayrıca şirketinin donanım ve hizmet işletmelerinde güçlü bir esneklik ve artan uyum gösterdiğini söyledi.

Şirketin CEO’su, geleceğin milyarlarca insanın servetlerini yönetme şeklini değiştireceğine inanıyor ve bu varlık yönetiminin yeni nesil bir donanım gerektirdiğini düşünüyor.

Gauthier, Ledger’in donanım cihazlarını geliştirmeye devam edeceğini ve yazılım deneyimini güncellemeye öncelik vereceğini ekledi.

İlginizi çekebilir: 30 Mart 2023 Altın ve Dolar Son Durum

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir