FC Barcelona, Yeni Ortaklığını Duyurdu!

Köklü futbol kulübü FC Barcelona, önemli bir ortaklıkla gündeme geldi. FC Barcelona ve WhiteBIT, yeni bir küresel ortaklık anlaşmasına imza attı.

FC Barcelona, Yeni Ortaklığını Duyurdu!
FC Barcelona, Yeni Ortaklığını Duyurdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FC Barcelona ve WhiteBIT kısa süre önce yeni bir küresel ortaklık anlaşması imzaladı. İspanyol profesyonel futbol kulübü Barcelona, ​​sponsorluk rüzgarına karşı koyamadı. Kulübün bugüne kadar yaptığı sponsorluk anlaşmalarında net bir duruşu vardı.

Bu yeni küresel ortaklık, kulüp için yeni bir adımı işaret ediyor ve muhtemelen her iki tarafa da büyük faydalar sağlayacak. Yeni ortaklıkla FC Barcelona ve WhiteBIT, küresel varlıklarını güçlendirme ve karşılıklı büyümelerini ilerletme yolunda önemli bir adım attı.

UNICEF’in logosunu taşıyan takım, uzun yıllar boyunca, formasında sadece UNICEF’in logosunu taşımıştı. Ancak, artık kulübünün yönetim kurulu, kripto sektörüne daha fazla açılmaya başladı ve bu yılın başlarında şirketlerin sponsorluklarını da kabul ettiler. Sürpriz bir iş birliğiyle, FC Barcelona’nın gövde sponsorluğu, şimdi uluslararası müzik ve podcast platformu olan Spotify’a verildi.

FC Barcelona ve WhiteBIT Anlaşmaya İmza Attı

FC Barcelona ile WhiteBIT arasında yeni bir küresel ortaklık anlaşması imzalandı. Buna göre, platform 30 Haziran 2025‘e kadar kulübün resmi kripto para borsası ortağı olacak ve bu ortaklık üç sezon boyunca devam edecek.

Bu ortaklık, Kulübün uluslararası genişlemesini artıracak ve hem saha içinde hem de dışında uygun bir ölçüt olarak kalmaya devam etmesini sağlamak amacıyla Barça’nın ticari stratejisini ilerletecek. WhiteBIT, erkek ve kadın ana futbol takımlarının yanı sıra basketbol, hentbol, tekerlekli hokey ve futsal takımları için ortaklık hakları elde edecek. Bu ortaklık, Kulübün üyelerine, taraftarlara ve destekçilerine, ilgili takımların spor ve başarılarını desteklemek için yeni ve özel fırsatlar sunacak.

Her iki kuruluş arasında anlaşma yapmak ve Barça taraftarlarının daha fazla farkındalık yaratmak ve daha etkili bir etkileşim sağlamak amacıyla, borsanın logosu Camp Nou’daki LED ekranlarda maç günlerinde yer alacak. Bu, iki kuruluş arasındaki işbirliğinin göstergesi olarak hem izleyicileri hem de taraftarları ekranlar üzerinden etkileyecek.

İlginizi çekebilir: Bitcoin Madencilik Firması 360 Mining, 2.25 Milyon Dolar Topladı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir