Kripto Ödeme Hizmeti SpankPay’in Kapatılacağı Duyuruldu

Kripto Ödeme Hizmeti SpankPay'in Kapatılacağı Duyuruldu
Kripto Ödeme Hizmeti SpankPay'in Kapatılacağı Duyuruldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SpankPay, popüler bir kripto ödeme işlemcisi olarak faaliyet gösteriyor. Şirket, SpnakChain hakkında önemli bir açıklama yaptı ve Ethereum tabanlı projenin kapandığını duyurdu.

SpanChain, genellikle yetişkinlere yönelik eğlence hizmetleri sunuyor. Şirket, yaptığı açıklamayla kullanıcılarda adeta şaşkınlık yarattı.

SpankChain, Şubat ayında ödeme işlemcisi Wyre’yi kaybetmişti. Proje ekibi, ödeme hizmetlerini iyileştirmek için çalıştı, ancak yenilerini bulamadı.

Kripto para birimi ödeme platformu Wire’ın SpankPay’e ödeme hizmetleri sağlama sözleşmesini “ağ kuralı ihlallerini” gerekçe göstererek feshettiği bildirildi. SpankPay olayla ilgili bir açıklama yaptı.

SpankPay, 20 Mart tarihinde bir sosyal medya gönderisinde konuyu ele aldı ve bunun Wyre tarafından “hedefli bir eylem” olduğunu ve “yeni ödeme işlemcisinin lisanslı bir şirketle çalışmadığını” söyledi. Şirket, Wire ile olan ilişkisiyle ilgili olarak da durumun bir şok olduğunu söyledi.

SpankPay, sunulan başka bir hizmet bulmaya yönelik tüm girişimlerin “yetişkin endüstrisinde” olduğu için reddedildiğini açıkladı.

“SpankPay’i olumsuz bir bankacılık ortamında çalıştırmak her zaman zor olmuştur, ancak artan saldırılara, ekip eksikliğine ve hizmet verilen pazarlara karşı savunmanın zor olduğu kanıtlanmıştır.

İlginizi çekebilir: Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Kripto Varlıkların Yeniden Düzenlendiğini Bildirdi

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir