OKX, İkinci Rezerv Kanıtı Belgelerini Yayınladı

OKX
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OKX, ilki bir ay önce paylaşılan ikinci PoR’unu yayınlayarak kripto sektöründe daha fazla şeffaflığı teşvik etmeyi amaçlıyor.

Kripto borsası OKX, ikinci rezerv kanıtını (PoR) web sitesinde yayınladı.

İlk PoR sadece bir ay önce yayınlandı. Pazarlama müdürü Haider Rafique Twitter’da yaptığı açıklamada, kripto borsasının her ay rezerv durumunu paylaşmaya kararlı olduğunu söyledi

Rafique, duyuruya ek olarak, kullanıcıların artık yeni ve geçmiş veriler için OKX rezerv oranlarını görüntüleyebileceğini, zincir üzerindeki varlıkları kendi kendine doğrulayabileceğini ve bunları indirebileceğini söyledi.

OKX’in ikinci rezerv kanıtı oranları, borsanın tüm para çekme işlemlerini karşılamak için her bir kripto para biriminden fazlasıyla bulundurduğunu göstermekte.

OKX Borsası, aylık rezerv kanıtı raporları yayınlamanın kullanıcılar ve kripto para borsaları arasındaki güveni yeniden inşa etmeye yardımcı olacağını umuyor.

okx

Rafique, “PoR sonuçlarını aylık olarak paylaşmak, şeffaflık ve güven konusunda sektöre öncülük etme kararlılığımızı pekiştirmenin önemli bir yoludur.” ifadelerinde bulundu.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan üst düzey bir yetkilinin yatırımcıları bir kripto şirketinin rezerv kanıtına güvenme konusunda çok dikkatli olmaları konusunda uyardığı gün, şirketin kurucu ortağı artık başkan olarak görev yapmayacağını açıkladı.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun baş muhasebecisi Paul Munter, 22 Aralık’ta Wall Street Journal’a verdiği bir röportajda, denetim sonuçlarının bu şirketler için mali sağlığın bir işareti olmadığını söyledi.

Munter hissedarlara gönderdiği mektupta, borsaların rezerv kanıt raporlarının, yatırımcılara bir şirketin varlıkları ve yükümlülükleri hakkında ihtiyaç duydukları bilgileri verme konusunda yetersiz kaldığını belirtti.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir