Pfizer Ventures, VitaDAO’yu destekleyen şirketler arasında yer aldı

Pfizer Ventures, VitaDAO'yu destekleyen şirketler arasında yer aldı
Pfizer Ventures, VitaDAO'yu destekleyen şirketler arasında yer aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pfizer’in risk sermayesi kolu olan Pfizer Ventures, finansman turuna çıkan VitaDAO’ya destek veren şirketler arasında yer aldı.

Blockchain ve kripto kuruluşlarının yatırım ve finansman girişimleri devam ediyor. Son zamanlarda, yenilikçi projelere kurumsal ilgi önemli ölçüde artmıştır.

Sektör dışındaki şirketler de blockchain girişimleri için giderek daha önemli hale geliyor. Son olarak, Pfizer’in yatırım kolu olan Pfizer Ventures, sektörüne yardımcı olabileceğine inandığı VitaDAO’yu destekledi. VitaDAO, Pfizer Ventures ve çeşitli firmalardan yatırım çekiyor.

Yatırım Turunda 4.1 Milyon Dolar Topladı

Uzun ömürlü bilim araştırmalarını finanse etmek için merkezi olmayan bir DAO projesi, tabandaki şirketlerin dikkatini çekti. VitaDAO, Pfizer Ventures tarafından desteklenen bir finansman turunu 4,1 milyon $ ile kapattı.

Hayatın daha uzun olabileceğine inanan VitaDAO, ilaç devi Pfizer’in de dikkatini çekmeyi başardı. Blockchain girişimi, Pfizer’in yönetişime de dahil olduğunu söyledi.

Yapılan açıklamaya göre Pfizer’in yanı sıra Shine Capital, L1 Digital ve Balaji Srinivasan gibi büyük şirketler de yatırım yaptı. Toplam yatırım tutarı 4,1 milyon USD olan VitaDAO, projeyi geliştirmeye odaklanacak.

VitaDAO COO’su Laurence Ion, yatırımın Pfizer’in Web3’teki ilk yatırımı olduğunu söyledi.

İlginizi çekebilir: CoinTracker, Personelinin Yüzde 20’sini İşten Çıkardı

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir