Sam Bankman-Fried, FTX CEO’su John Ray’in Açıklamalarına Yanıt Verdi

Sam Bankman-Fried, FTX CEO’su John Ray’in Açıklamalarına Yanıt Verdi
Sam Bankman-Fried, FTX CEO’su John Ray’in Açıklamalarına Yanıt Verdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sam Bankman-Fried, FTX CEO’su John Ray’in Twitter hesabından yaptığı açıklamaya yanıt verdi. SBF, Ray’in borsayı canlandırma fikrinden memnun olduğunu dile getirdi.

FTX CEO’su John Ray‘in açıklamasıyla ilgili olarak SBF, tweet attı:

“Bay Ray’in aylarca bu tür çabaları ezip geçmesinin ardından, borsayı yeniden başlatmak için sözde bir bağlılık göstermesine sevindim! Hala FTX US’ın ödeme gücüne sahip olduğunu kabul etmesini ve müşterilere parasını geri vermesini bekliyorum”

FTX CEO’su Ray, borsayı devraldıktan sonra ilk kez herkese açık olarak soruları yanıtladı. Ray, şirketin müşterilere ve alacaklılara geri ödeme yapma olasılığını araştırırken aynı zamanda operasyonlara devam etme olasılığını da tartıştığını kaydetti.

Ray, bu ihtimal üzerine bir araştırma ekibi kurduklarını da söyledi. Ayrıca, tüm olasılıkların değerlendirildiğini ve bir yol bulunursa uygulanacağını ifade etti:

“Bunun gerçekleştirilebilir olduğunu düşünen, birlikte çalıştığımız ortaklarımız var. Borsayı yeniden başlatma konusu ilgi görse bile, FTX’in müşterilerinin durumu belirsizliğini koruyor”

İlginizi çekebilir: Kripto Şirketi Genesis, Bölüm 11 İflas Başvurusu Yapmaya Hazırlanıyor

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir