Sosyal Medya Platformu Twitter, Coins Eklentisini Entegre Etmek İstiyor

Sosyal Medya Platformu Twitter, Coins Eklentisini Entegre Etmek İstiyor
Sosyal Medya Platformu Twitter, Coins Eklentisini Entegre Etmek İstiyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Platformunu zenginleştirmek için Stripe ile çalışmalarını hızlandıran Twitter, platformuna Coins özelliğini entegre etme adımlarını atıyor.

Kripto paraların popülerliği arttıkça, geleneksel şirketler yenilikçi hamlelerde bulunmaya başladılar. Twitter’da, Milyarder Elon Musk‘ın satın almasının yanı sıra Coins eklentisi üzerinde de çalıştıkları ortaya çıktı.

Bu da kripto para piyasası için beklentileri artırıyor. Birçok kurumsal şirket, blockchain teknolojisiyle yenilenen sistemin dışında kalmak istemiyor ve Twitter, dijital varlıklar üzerinde çalışan birçok hamleyle dikkati üzerine çekti. Bu nedenle, şirket de ciddi bir çalışma ağının içerisinde yer alıyor.

Sosyal Medya Devi Twitter, Stripe ile Birlikte Hareket Ediyor

Twitter, bir sosyal medya devi olarak, platformunu coins eklentisi ile entegre etmek için Stripe’nin altyapısını kullanacak.

Mühendislik Uzmanı Jame Manchuan Wong, Twitter’ın bu yeni çalışmasının ayrıntılarını paylaştı. Wong’a göre, Coins entegrasyonu ile Twitter’ın platformunda yeni bir dönem başlayacak.

Bu, Twitter kullanıcılarının, fiat para birimleriyle satın aldıkları Coins’leri platform içi kullanabilecekleri anlamına geliyor. Bu yeni çalışma sayesinde, kullanıcılar ödeme yapabilecekler, ürünler satın alabilecekler ve diğer kullanıcılara ödemelerini kolayca gerçekleştirebilecekler.

Bu özellik, Twitter üzerinden sürekli etkin sosyal medya yönetimini gerçekleştiren kullanıcıların ödüllendirilmesini de sağlamayı amaçlamaktadır. Twitter‘ın ödeme mekanizmasının kripto para birimlerinin entegrasyonuna olumlu katkısı da mevcuttur. Coins eklentisine dair gelişmeler kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

İlginizi çekebilir: Nepal’den Piyasada Ses Getirecek Kripto Para Talimatı!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir