Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, MASAK’tan Kripto Bağışı Onayı Aldı

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, MASAK'tan Kripto Bağışı Onayı Aldı
Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, MASAK'tan Kripto Bağışı Onayı Aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, deprem yaşanan illere daha fazla yardım ulaştırmak için büyük bir adım attı. Levent, MASAK’tan kripto para bağşı onayı aldı. Ek olarak Ahbap Derneği deprem bağışı nasıl yapılır sorusu da gündeme taşındı.

Haluk Levent, dijital varlıklarla bağış toplamak adına gerekli hukuki koşulları araştırıyordu. Ünlü şarkıcı, süreçlerin tamamlandığını duyurdu.

Levent, MASAK ile görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşme neticesinde onay alındı. Aktarılan bilgilere göre bir hafta açık kalacak şekilde bir kripto cüzdanı oluşturdu.

Cüzdan, BNB Chain üzerinden oluşturuldu. Bir hafta içerisinde gelen tüm bağışların deprem bölgesine aktarılacağı ifade edildi.

Türkiye’de Bir İlk!

Uzun senelerdir yaptığı yardımlarla milyonların gönlünde taht kuran Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir kripto cüzdan adresi paylaştı.

Levent, yapmış olduğu paylaşımda deprem bölgesine bağışta bulunmak için MASAK’tan gerekli onayları aldığını dile getirdi.

Paylaşılan cüzdan adresine dakikalar içinde yaklaşık 50 bin dolarlık bağış yapıldı. Haluk Levent, tüm işlemlerin şeffaf bir şekilde yürütüleceğini ve bağışlara dair makbuzları paylaşacağını sözlerine ekledi.

İlginizi çekebilir: Kripto Borsası FTX, Siyasi Bağışların Peşine Düştü

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir