Binance’in ABD Kolu, Voyager Anlaşmasını Bozdu

Binance'in ABD Kolu, Voyager Anlaşmasını Bozdu
Binance'in ABD Kolu, Voyager Anlaşmasını Bozdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük kripto para borsası olarak nitelendirilen Binance’in ABD bölümü, Voyager ile olan anlaşmasını bozdu.

Popüler borsanın ABD bölümü olan Binance.US, Voyager ile olan sözleşmesini feshetti. Bu gelişme kripto para alanında oldukça fazla konuşuldu.

Voyager İşlemleri Binance.US İle Tamamlandı

Binance.US‘nin Voyager ile devam eden anlaşması tamamlandı. Binance.US, iflas eden kuruluşun varlıklarını satın almak istiyordu, ancak anlaşmayı iptal etti.

Borsanın ABD şubesi, iflas etmiş kripto para kredi kuruluşu hakkında sosyal medya platformu Twitter’da yaptığı açıklamada Voyager Digital‘in varlık satın alma anlaşmasını feshettiği bildirildi.

Binance.US’un varlık satın alma planları geçen ay iflas mahkemesi tarafından onaylandı. Fakat, satın alma süreci hükümetin incelemesine tabidir.

İflas etmiş kripto para kredi kuruluşu yaptığı açıklamada, Binance.US’nin Voyager Digital’in varlıklarını satın alma sözleşmesini feshettiğini söyledi.

Voyager Digital, mahkeme onaylı yeniden yapılandırma planına yazılan geçişin bir parçası olarak platformunu müşterilere nakit ve kripto para dağıtmak için kullanacak.

Binance.US’a satış geçen ay bir iflas mahkemesi yargıcı tarafından onaylandı. Müşteriler, teklifin bir parçası olarak varlıklarda %73’lük bir artış fark edecekler.

Voyager müşterilerinin Binance.US’ye dahil olmalarını sağlama planı hükümet tarafından yakından inceleniyor.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), çalışanların Binance.US’un Amerika Birleşik Devletleri’nde kayıtlı olmayan bir borsa işlettiğine inandıklarını açıklamasına neden oldu.

İlginizi çekebilir: Terra Kurucusu Do Kwon Dolandırıcılık İddialarını Reddetti

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir