Celsius, Alacaklılara Yeniden Yapılandırma Önerisinde Bulundu

Celsius, Alacaklılara Yeniden Yapılandırma Önerisinde Bulundu
Celsius, Alacaklılara Yeniden Yapılandırma Önerisinde Bulundu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Celsius, çoğu alacaklıya “anlamlı iyileştirme” adı altında tek seferlik ödemeler sunacak bir yeniden yapılandırma önerdi.

İflas eden şirket, alacaklılarını ikna edemeyen bir dizi devralma teklifi aldıktan sonra yeni bir kurtarma planı üzerinde çalışıyor.

Şirket, Yeniden Yapılandırma Önerisinde Bulundu

Celsius Network’ün avukatları Salı günü iflas etmiş kripto kredi kuruluşunun aylar içinde iflas işlemlerinden çıkmak için kendisini yeni listelenen bir “tahsilat şirketi” olarak yeniden keşfetmeyi planladığını söyledi.

ABD Mütevelli Heyeti veya diğer düzenleyici kurumlardan henüz onay almamış olan yeni duyurulan planlar şunları içeriyor:

Varlıkları belirli bir eşiğin üzerinde olan alacaklılar, Varlık Paylaşım Simgesi (AST) adı verilen bir token alırlar.  Avukatlara göre, AST sahipleri tokenlerini piyasada tutabilecek veya satabilecek.

Celsius’un avukatlarının müşteri tabanının %60-70‘ini oluşturduğunu tahmin ettiği platformun geri kalan müşterileri, kripto para biriminin tek seferlik dağıtımını alacak.

Avukatın ifadesinde gerçekler şöyle anlatılıyor:

“Dağıtım indirimli olacaktır. Tam bir iyileşme tasavvur etmiyoruz, ancak bu anlamlı bir iyileşme. Liquid kriptoda tek seferlik bir dağıtım olurdu buna Bitcoin, Ethereum veya stablecoin deyin. Belli bir eşiğin altında hak iddia eden herkes için, bilirsiniz, kolayca alınıp satılabilir, kolayca tespit edilebilir piyasa değeri olan bir şey.”

Celsius avukatları ödeme eşiği hakkında yorum yapmadı. Kvastaniet ayrıca, şirketin Teminatsız Alacaklılar Komitesi (UCC) ile eşik tutarı görüşmeye devam ettiğini de açıkladı.

İlginizi çekebilir: Brezilya ve Arjantin, Yeni Bir Para Birimi Arayışında

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir