Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin, Ahbap Kripto Cüzdanına 99 ETH Bağışladı

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin
Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En popüler altcoinlerden biri olan Ethereum’un (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, deprem felaketine yardımcı olmak için Ahbap platformunun kripto cüzdanına 99 ETH bağışladı.

Ünlü geliştirici, dün 1 ETH değerinde bir ilk yardım bağışı yaptı ve kripto para topluluğundan büyük tepki aldı. Haluk Levent önderliğinde açılan Ahbap Derneği kripto cüzdanına ek 99 ETH bağışlayan Buterin, son bağışında toplam 100 ETH gönderdi.

Vitalik Buterin Tepkilere Cevap Veremedi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen büyük deprem felaketinin ardından kripto sektörü muazzam destek sağlamaya devam ediyor.

Vitalik Buterin Tepkilere Cevap Veremedi
Vitalik Buterin Tepkilere Cevap Veremedi

Gelen aramalara kayıtsız kalmayan ve kripto para sektörünün altcoin öncüsü ETH ile tanınan Buterin, sosyal medyada sansasyon yaratmak için 1 ETH bağışlamıştı.

Bazıları, Buterin’in kripto para birimi endüstrisindeki yatırımlarının “cüzdan adresi doğrulaması” için olabileceğini savundu. Bir başka kesim ise “reaksiyona” destek olarak 99 ETH gönderdiğini söyledi.

Buterin’in milyarder bir isim olduğu biliniyor. İlk başta 1 ETH göndermesi kabul edilemez nitelikteydi. Ancak son bağışında bu rakam 99 ETH’e çıktı.

İlginizi çekebilir: Dijital sanatçı Murat Pak, Vitalik Buterin’in Deprem Bağışını İade Etti

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir