Flash Loan İstismarına Uğrayan Allbridge, İstismarcıya Ödül Teklif Etti

Flash Loan İstismarına Uğrayan Allbridge, İstismarcıya Ödül Teklif Etti
Flash Loan İstismarına Uğrayan Allbridge, İstismarcıya Ödül Teklif Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa bir süre önce ani flash loan saldırısı yaşayan Allbridge, platformundan 573.000 dolar çalan kişilere bir ödül teklif etti. Bu gelişme kripto camiasına bomba gibi düştü.

Allbridge, çok zincirli bir kripto köprü platformu olarak faaliyet gösteriyor. Platform, kısa süre önce ani bir flash loan istismarından etkilendi.

Güvenlik ve araştırma şirketi Peckshield, havuz ve takas fiyatlarının BNB zinciri tarafından manipüle edilmesinin bir sonucu olarak 282.000$‘a yakın havuzun boşaltılabileceği konusunda uyardı.

Son olarak, projenin arkasındaki ekip, istismarın kaybının 573.000 $ civarında olduğunu vurguladı ve istismarcıların beyaz şapkalı bilgisayar korsanı olmayı kabul etmeleri halinde ödüllendirileceğini duyurdu.

Allbridge saldırganlara ödül teklif etti

Çok zincirli DeFi platformu Allbridge, öne çıkıp bir ödül talep ederek platforma zarar veren suiistimalcilere 573.000 dolarlık zeytin dalı teklif etti.

Proje ekibi, sosyal medya platformu Twitter’daki gönderisinde çalınan fonları takip ettiklerini söyledi. Ekip ayrıca faillerle iletişime geçti ve günlükleri aracılığıyla bir mesaj göndermelerini istedi.

Bu mesajın bir sonucu olarak ekip, parayı iade etmesi karşılığında istismarcıyı ödüllendirmeyi önerdi.

Ek olarak, proje ekibi failleri sosyal ağlardaki ortaklıklar ve topluluklar aracılığıyla takip ettiğini söyledi. Ekibin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Saldırıya karışanların cüzdanlarını, işlemlerini ve bağlantılı CEX hesaplarını izlemeye devam edeceğiz.”

İlginizi çekebilir: Maker (MKR) Nedir, Ne İşe Yarar?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir